sex hikayeleri porno izle kartal escort

Zyrtare/ Vendim i prerë nga qeveria, mbyllet sezoni në Francë

Ligue 1 dhe 2 nuk do të rifillojnë për të mbyllur sezonin në fushën e.

Futbollisti i parë nga Ligue 1 me koronavirus, pati probleme me frymëmarrjen dhe përfundoi në terapi intensive

Xhunior Samba ishte futbollisti i parë që rezultoi pozitiv me koronavirus nga Ligue 1. Mesfushori.

Kriza trondit sheikët e PSG: Rrezikojmë humbje kolosale, lojtarët të tregohen të përgjegjshëm

Situata golbale sa i përket koronavirusit mund të ndikojë edhe në klubet të cilat mendohej.

Tregon Okampos: Bielsa të stërvit në distancë, si Profesori te “La Casa de Papel”

Lukas Okampos, ish-futbollisti i Monako dhe Milan, ka folur për një nga trajnerët më të.

Lëvizje yjesh të mesfushës, PSG monitoron Juven se mund të humbë Verratin

Merkato e kësaj vere do të jetë shumë e veçantë, pasi parashikohen më shumë shkëmbime.

Ish-mesfushori i PSG: Mbape kishte arritur marrëveshjen me Realin, por koronavirusi prishi gjithçka

Real Madrid dhe Mbape janë të e destinuar që një ditë të bashkohen. Francezi prej.

FOTO/ Koronavirusi ul ndjeshëm çmimet e lojtarëve, “Transfermarkt” zbulon vlerat e reja

Koronavirusi ka ndalur aktivitetin e futbollit dhe automatikisht të ardhurat kanë ngrirë, ndërkohë që lojtarët.

Kampion bote me Spanjën, Del Boske: Nejmar nuk është një shembull i mirë, shtiret shumë

Trajneri që ka shpallur Spanjën kampione të botës në vitin 2010, është rikthyer të flaës.

Pandemia i ka bërë të paprekshëm, Mbape e Nejmar shtyjnë me një vit largimin nga PSG

“Largimi i Nejmar dhe Mbapa shtyhet”. Ky ka qenë titulli kryesore i gazetës franceze “L’Equipe”.

Për herë të parë PSG do të nisë negociatat me Barcelonën për t’i ofruar Nejmarin katalanasve. Ka dhe një premtim

Nejmar dhe Barcelona dikur ishin të lumtur bashkë, por 222 milionë euro i ndanë ata.