Seriali “Nejmar” sezoni i dytë, braziliani ka një mënyrë për t’iu bashkuar Barçës pa negociuar me PSG

Telenovela Nejmar është shumë pranë fillimit të sezonit të dytë të saj. Braziliani verën e.

Mbape bëhet gati për Olimpiadën, Franca e përfshin në listën paraprake

Kilian Mbape ka shprehur hapur dëshirën për të qenë pjesë e Lojërave Olimpike 2020 që.

Trajneri i Monakos në mbrojtje të lojtarit të tij: Nëse prisni të jetë më i shpejtë se Bolt, atëherë kjo nuk ndodh

Fansat e Monakos e kanë kapur në ndeshjet e fundit me mesfushorin Çesk Fabregas. Spanjolli.

Kulibali do shkojë në Paris, ka blerë shtëpi 4 milionë euro përballë kullës “Eiffel”. Rrahmani është gati për ta zëvendësuar

Kohës së Kalidu Kulibali te Napoli po i vjen fundi. Mbrojtësi ka që nga 2014.

Nejmar bën çfarë të dojë te PSG, braziliani kundërshtoi trajnerin për stërvitjen

Nejmar këtë verë ishte shumë pranë largimit nga PSG teksa e shprehu hapur se në.

Ikardi kthehet në problem edhe te PSG, përplasje me Tuhel për një pankinë

Maurio Ikardi nuk zë mend dhe kthehet në një problem edhe te PSG. Një vit.

VIDEO / Nejmar nuk do polemika, heq dorë nga gjëja që pëlqente më shumë

Të mbaje brazilianin Nejmar larg karnavaleve në Brazil ka qenë e pamundur në vitet e.

Skandali/ Presidenti i PSG, Al-Kelaifi akuzohet për dhënie ryshfeti ndaj sekretarit të FIFA-S

Përveç pozicionit si president i klubit të PSG, Naser Al-Kelaifi është edhe drejtuesi kryesor i.

Uanda nuk jep sinjale për të ardhmen e Ikardit: Juventusi? Nuk e di ku do banojmë sezonin tjetër

Uanda Nara lë të hapur shtegun që dërgon Mauro Ikardin drejt Juventusit. U duk sikur.

VIDEO / Nga 0-3 në 4-4 në shtesë. Barazim i çuditshëm i PSG-së në kampionat

PSG është ndalur sot në një barazim të çuditshëm 4-4 përballë Amien të vendit të.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan