sex hikayeleri porno izle kartal escort

Mbylli sezonin para kohe, federata franceze vendos datën e nisjes së sezonit 2020-2021

Pas Eredivise në Holandë, Ligue 1 franceze ishte kampionati i dytë i madh, që zyrtarizoi.

E ardhmja e Ikardit në ajër, PSG i drejtohet Interit me një ofertë konkrete

Interi nuk e do më në skuadër dhe po dëgjon ofertat drejt tij. Mauro Ikardi.

Jo një por të dy portierët e Milanit drejt Parisit, francezët nuk i ndahen Donarumës

Merkaton e ardhshme, PSG do të kërkojë me këmbëngulje për një portier i cili të.

FOTO / Dhuratë unike për titullin e PSG, çdo lojtar me mbulesë celulari personale të artë

Kampionati francez është zyrtarisht i mbullur me vendimin për t’i dhënë titullin kampion PSG-së që.

Ndërprerja e Ligue 1 nxjerr yllin e Lion në merkato, “mësyjnë” ofertat drejt tij

Ligue 1 përfundoi para kohe për shkak të pandemisë Covid-19. Qeveria franceze ndërpreu gjithë aktivitetet.

Presidenti i Lionit, Aulas: Nëse nuk anulohet ai vendim, Juventusi do të na masakrojë në ndeshjen e dytë

Champions League, ashtu si shumica e kompeticioneve të tjera sportive është ndalur dhe pritet të.

Mbape për “Këpucën e Artë”: Ju faleminderit, por duhet të kishte edhe Jeder një çmim si vjet në Premier Ligë

Kilian Mbape është padyshim me i miri i kampionatit francez këtë sezon dhe një nga.

Zërat për një rikthim te Barcelona, shoku i Nejmar te PSG zbulon të ardhmen e brazilianit

Është përfolur shumë një rikthim i Nejmar te Barcelona dhe duke qenë se nuk u.

Shënoi njëlloj sa Ben Jeder, por Mbape i japin “Këpucën e Artë” në Francë

Mbyllja e kampionatit francez të futbollit është pasuar edhe me dhënien e trofeve individualë të.

“Njerëz të çuditshëm dhe ushqim i shpifur”, bashkëshortja e Di Marias rrëfen vuajtjet në Mançester

Angel Di Maria u transferua te Mançester Junajtid për të lënë gjurmën e tij në.