PSG harron për një moment Nejmar, parisienët në detajet e fundit me lojtarin e Real Madrid

Çështja rreth të ardhmes së Nejmar ka marrë vëmendjen kryesore në kryeqytetin francez, megjithatë për.

Nejmar-Barcelona, ka akord mes klubeve por i mban peng një lojtar dhe një sheik

Nejmar është shumë pranë kthimit në radhët e Barcelonës, pasi duket se ka një akord.

Nuk është Dibala, PSG përgatit milionat dhe gjen zëvendësuesin e Nejmar në Premier League

Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga mbyllja e merkatos, PSG është ende e paqartë.

Nejmar ekzagjeron me kërkesat, pretendon rrogë faraonike nga Reali i Madridit

Edhe pse nuk është në një situatë të favorshme për të vendosur kushte, Nejmar ka.

Henri hedh pas krahëve aventurën me Monakon: Më thoni i çmendur, por besoj se do triumfoj si trajner

Tieri Henri ka hedhur pas krahëve aventurën e hidhur në rolin e trajnerit te skuadra.

Trajneri e do në skuadër, Nejmar fut në ‘sherr’ Tuhel me klubin e PSG

Tomas Tuhel e dëshiron në skuadër Nejmar për ndeshjen e kësaj jave të PSG në.

Prapakthehu për Nejmar? Tuhel e do gati për ndeshjen e fundjavës

Emri i brazilianit Nejmar vazhdon të qarkullojë çdo ditë në mediat më të njohura botërore.

Mesazhi enigmatik i Nejmar: Të urrejnë kur je i sinqertë dhe të duan kur nuk je i vërtetë

Rrjetet sociale janë shumë të përdorura nga futbollistët duke qenë se ndiqen nga miliona persona.

Ofertë e re e Barçës për Nejmar, por Tiago Silva “kopjon” Pike: Do qëndrojë këtu

Barcelona nuk heq dorë nga Nejmar. Disfata në Bilbao ka lënë të kuptohet se pa.

VIDEO / E papritur në Francë, PSG mundet që në javën e dytë të kampionatit

PSG po tregon se e ka shumë më të vështirë të bëjë diferencën pa një.