Nejmar ekzagjeron me kërkesat, pretendon rrogë faraonike nga Reali i Madridit

Edhe pse nuk është në një situatë të favorshme për të vendosur kushte, Nejmar ka.

Henri hedh pas krahëve aventurën me Monakon: Më thoni i çmendur, por besoj se do triumfoj si trajner

Tieri Henri ka hedhur pas krahëve aventurën e hidhur në rolin e trajnerit te skuadra.

Trajneri e do në skuadër, Nejmar fut në ‘sherr’ Tuhel me klubin e PSG

Tomas Tuhel e dëshiron në skuadër Nejmar për ndeshjen e kësaj jave të PSG në.

Prapakthehu për Nejmar? Tuhel e do gati për ndeshjen e fundjavës

Emri i brazilianit Nejmar vazhdon të qarkullojë çdo ditë në mediat më të njohura botërore.

Mesazhi enigmatik i Nejmar: Të urrejnë kur je i sinqertë dhe të duan kur nuk je i vërtetë

Rrjetet sociale janë shumë të përdorura nga futbollistët duke qenë se ndiqen nga miliona persona.

Ofertë e re e Barçës për Nejmar, por Tiago Silva “kopjon” Pike: Do qëndrojë këtu

Barcelona nuk heq dorë nga Nejmar. Disfata në Bilbao ka lënë të kuptohet se pa.

VIDEO / E papritur në Francë, PSG mundet që në javën e dytë të kampionatit

PSG po tregon se e ka shumë më të vështirë të bëjë diferencën pa një.

VIDEO/ Marseja zhgënjen në transfertë, trajneri detyron futbollistët të shkojnë te tifozët

Olimpik Marseja ka marrë një rezultat jo të kënaqshëm në javën e dytë të kampionatit,.

PSG nuk i bën “ulje” Barcelonës për Nejmar, dy lojtarë të tjerë si pjesë e “paketës”

Kthimi i Nejmar drejt Barcelonës nuk do të jetë edhe aq i thjeshtë sa mendohej..

VIDEO/ Gënjeu se ishte i dëmtuar për të shkuar në “Wrestling”, Marseja përjashton ish-mbrojtësin e Milanit

Një situatë e çuditshme është krijuar nga mbrojtësi francez, Adil Rami i cili ka munguar.