Kavani zbulon pasojat e përmbysjes së madhe të Barcelonës: U detyrova të shkoja te doktori!

Tifozët neutralë me siguri u kënaqën me përmbysjen e madhe të Barcelonës ndaj PSG-së në.

FOTO/ Nejmar nuk mbushet me mend as jashtë fushe, shkon në stërvitjen e Brazilit me helikopter

Brazili ka nisur përgatitjet për Kupën e Amerikës dhe në prag të këtij turneu skuadra.

Rekorde dhe dështime, PSG vendos të rinovojë me trajnerin Tuhel

Skuadra e PSG nuk ia doli as këtë sezon t’i shkojë deri në fund Champions.

VIDEO/ Bufon e mbyll me PSG-në në mënyrën më qesharake, turpërohet nga skuadra e Zenelit

Xhixhi Bufon u transferua në merkaton e verës në Francë, duke firmosur me PSG-në por.

VIDEO / Skuadra e Zenelit nuk lejon Mbape të kalojë Mesin, Baloteli e mbyll me karton të kuq

Java e 38 e kampionatit francez ka mbyllur këtë aktivitet për sezonin 2018-2019, që kishte.

Rrëfimi i Dani Alvesh: Isha 95% i Real Madridit, falënderoj Del Nidon që nuk shkova!

Gjatë një interviste për “ESPN”, Dani Alvesh ka treguar një histori të shumë viteve më.

Letra prekëse e motrës së Sala pas publikimit të mesazheve të fundit: Nuk e kuptoj si munde!

Pak orë pas publikimit të mesazheve të vëllait të saj, që nuk donte të shkonte.

Dani Alvesh: A vëmë bast me Kullën Eifel që Nejmar qëndron?

Mbrojtësi brazilian i PSG-së, Dani Alvesh është plotësisht i bindur që Nejmar nuk do të.

Tuhel e pranon se mund të largohen yjet e ekipit: Nuk jam naiv, merkato është e çmendur

Trajneri i PSG, e pranoi për herë të hapur se yjet e ekipit si Kilian.

E bujshme! Nuk sosin problemet për PSG-në, Al Khelaifi akuzohet për korrupsion

PSG-ja duket se nuk do të gjejë qetësi duke qenë se UEFA ka nisur një.