Depaj kërkon të largohet, por nuk përcakton destinacionin: Dua të luaj në një nga tre ekipet më të mira

Memfis Depaj është objektivi i madh i Barcelonës, teksa lojtari ka simpatinë e teknikut Ronald.

Nejmar: E kam menduar të tërhiqem, por në fund ka fituar dashuria për futbollin

Është një nga lojtarët më të vlerësuar, megjithatë bota e futbollit mund të mos ishte.

VIDEO / Ikardi vendimtar, Poçetino fiton trofeun e parë në karrierë si trajner

Mauricio Poçetinos i është dashur vetëm pak kohë në stolin e PSG që t’i gëzohet.

Te PSG i tremben shfaqjes së virusit, pas Kehrer edhe një futbollist tjetër në izolim

PSG i trembet faktit se në skuadër mund të ketë një përhapje të madhe të.

Drejtori sportiv i Lionit e pranon: Sulmuesi i skuadrës drejt kampionatit spanjoll

Atletiko Madrid ndau këtë merkato rrugët me Diego Kostën. Madrilenët dhe sulmuesi kishin mosmarrëveshje e.

Një nga më të kërkuarit në Europë, Depaj vendos të mos lëvizë deri në verë

Memfis Depaj po mban peng aktualisht merkaton e shumë prej klubeve të njohura të Europës,.

Zyrtare / Poçetino firmos te PSG, një vit e gjysmë kohë për të treguar sa vlen

Mauricio Poçetino kthehet përsëri te PSG, këtë herë jo si futbollist, por si një trajner.

Prapaskena për stolin e PSG, Alegri kishte kërkesa të larta financiarë

Pas shkarkimit të trajnerit Tomas Tuhel nga PSG, menjëherë mediat zbuluan se Mauricio Poçetino është.

Poçetino te PSG, Eriksen i hapet rruga për në Francë në merkaton e janarit

Kristian Eriksen nuk e kishte menduar që aventura e tij me Interin do të ishte.

PSG vendos të shkarkojë Tuhel, bëjnë gati një ish për të marrë drejtimin e skuadrës

PSG ia doli të triumfonte në mbrëmjen e djeshme në kampionat teksa mposhti me rezultatin.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al