Rikthim si protagonist, Nejmar nuk fshihet: Po doja të largohesha, por ishin arsye personale dhe jo prej klubit

Nejmar luajti ndeshjen e parë të sezonit me PSG, pas debateve që shkaktoi në verë.

Më në fund flet Nejmar: Nuk më lejuan të ikja, e njëjta gojë që të vërshëllen të përshëndet pas golave

Braziliani Nejmar më në fund paraqitet para mediave dhe tregon versionin e tij të ngjarjeve.

Ultrasit e Parisit kundër Nejmar: Jo më ku… në Paris

Sot Nejmar u rikthye në fushë me fanellën e PSG edhe pse braziliani do të.

VIDEO / Nejmar, nga i urryer bëhet hero. Goli me roveshatë i jep fitoren PSG-së në shtesë

Braziliani Nejmar ka qenë ashtu siç pritej protagonisti absolut i fitores së sotme të PSG-së.

Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Francës: Nejmar duhet të kërkojë falje ndaj klubit dhe tifozëve

Nejmar shkaktoi një rrëmujë në merkaton e kësaj vere teksa deklaroi se kërkonte të rikthehej.

‘Këngët homofobike në stadium’, Griezman kundër presidentit të Federatës franceze

Racizmi rreth fesë, ngjyrës së lëkurës, gjinisë apo edhe preferencat seksuale të individëve vazhdojnë të.

Presidenti i Federatës Franceze: Arbitrave iu kërkoj të ndalin ndeshje për racizëm, por jo për thirrje homofobe

Futbolli europian është prekur jo pak nga racizmi dhe përveç Anglisë që tashmë dihet, problem.

Bartomeu zbulon negociatat e ethshme për Nejmar: E propozoi PSG, nuk vjen në janar

Josep Maria Bartomeu, presidenti i Barcelonës, ka vendosur më në fund që të flasë publikisht.

Nejmar i detyruar të qëndroj në Francë, bien poshtë skenarët e merkatos

Nejmar me destinacion Barcelonën, ishte një lëvizje e cila nëse do të finalizohej do të.

PSG dhe Barcelona akord për Nejmar, në orët e ardhshme zyrtarizimi

Është dashur ndërhyrja e presidentëve për të zgjidhur ngërçin e të ardhmes së Nejmar. Të.