Covid-19/ Alarm në klubin danez, karantinohen 13 pjesëtarë, përfshirë drejtorin dhe një lojtar

Koronavirusi nuk ka ndikuar vetëm në shtyrjen e ndeshjeve. Nuk kishin si të shpëtonin edhe.

Covid-19/ Ajaksi karantinon tre pjesëtarë të stafit, mes tyre edhe ish-mesfushori i Juventusit

Koronavirusi tashmë ka arritur të përhapet masivisht në Europë dhe mësohet se ka prekur edhe.

Mbape përfshihet në listën e Francës për Lojërat Olimpike, PSG ndërhyn dhe shprehet qartë

Këtë verë do të zhvillohen Lojërat Olimpike në Tokio të Japonisë dhe disa kombëtare të.

Panik nga koronavirusi, Zvicra ndalon kampionatin deri në fund të marsit

Kampionati i futbollit në Zvicër do të jetë pushim deri në fund të muajit mars..

Zbulohet arsyeja e largimit të befasishëm nga Trabzonspor, Starrixh merr gjobën e majme dhe pezullohet për katër muaj

Trabzonspor ditën e sotme njoftoi se klubi ka arritur dakordësinë për ndërprerjen e kontratës me.

UEFA-n nuk e shqetëson koronavirusi, vetëm 2 minuta diskutime në mbledhjen e Ekzekutivit

Me sa duket UEFN-n nuk e shqetëson aspak alarmi për koronavirus që është përhapur në.

VIDEO/ Nis me një supergol të Karlos Velës, Inter Majemi i Dejvid Bekam debuton me humbje në MLS

Dejvid Bekam më në fund ka një klub të tijin dhe ka nisur të luajë.

UEFA përcakton stadiumet e finaleve në vitet e ardhshme, ja ku luhet Superkupa e Europës

Në një mbledhje të mbajtur në ditën e sotme, UEFA ka zyrtarizuar edhe stadiumet që.

Van Basten i ka idetë e qarta se cili është më i mirë mes Mesit e Ronaldos: “Kush mendon ndryshe nuk e kupton futbollin”

Dilema se cili është më i mirë mes Ronaldos dhe Mesit nuk do të marrë.

Koronavirusi bën të tijën, anulohen ndeshjet e fundjavës në një kampionat europian

Europa është e përfshira nga ankthi që vjen prej Koronavirusit. Infeksioni është shpërndarë tashmë në.