Në Zvicër e zgjidhin ndryshe çështjen e kampionatit, klubet ftohen për votim

Federata Zvicerane e Futbollit si dhe Liga Profesioniste në këtë vend kanë vendosur që të.

Kampionati hungarez ristarton më datë 23 maj, një legjionar zbret në fushë

Hungaria ka marrë vendimin për të ristartuar futbollin pas ndërprerjes së detyruar si pasojë e.

Probleme me zemrën, trajneri i Holandës operohet me urgjencë në Amsterdam

Ronald Kuman, ish-futbollisti i njohur e tashmë trajneri i përfaqësueses së Holandës, i është nënshtruar.

FIFPro kundër kthimit në fushë: Të bëhet kur të ketë siguri, jo brenda 2 apo 4 javësh

FIFPro, organizata ndërkombëtare që mbron të drejtat e futbollistëve në botë, duket se është kundër.

Futbolli argjentinas kthehet vitin e ardhshëm, ndryshon edhe periudhën e zhvillimit të atyre pasardhës

Koronavirusi ka mbërritur prej kohësh edhe në Amerikën Latine dhe shtetet kanë nisur të marrin.

Edhe Argjentina i mbyll kampionatet: Kthehemi vetëm në momentin e duhur

Belgjika dhe Holanda nuk janë vendet e vetme të mëdha të cilat u kanë dhënë.

“Shporta e shpresës”, Navas me gruan ndihmojnë mijëra familje në nevojë në Kosta Rika

Keilor Navas është i dashuruar me vendlindjen e tij dhe nuk e lë asnjëherë pas.

Gabriel Zhezus dhuron 3 ton ushqime në lagjen ku u rrit

Futbollistët bëjnë pjesë në kategorinë e njerëzve që nuk e ndiejnë shumë krizën financiare dhe.

“Kam ndjenja për atë klub”, Alvesh piketon aventurën e radhës. Do një “çmenduri” argjentinase

Dani Alvesh nuk ka ndërmend të heqë dorë nga nivelet e larta të futbollit dhe.

ZYRTARE/ Nuk luhet deri në shtator, qeveria holandeze i heq titullin kampion Ajaksit

AZ Alkmar këtë sezon po arrinte të ndiqte këmba këmbës Ajaksin, por koronavirusi i arriti.

'; } ?>

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al