Shevçenko kujton dramën e fëmijërisë: Më duket sikur po rishoh kur shpërtheu Çernobili

Me të gjithë botën në izolim, të mbyllur në shtëpi e duke u kujdesur në.

Merkato deri për Vit të Ri, FIFA zgjidh edhe problemin e kontratave të Superiores

Ashtu si çdo fushë tjetër e jetës, edhe futbolli është në kolaps total për shkak.

Trajneri shqiptar në Kinë, Luga: Ne e dimë me teknologji ku janë të infektuarit, këtu kishte disiplinë

Kina ka vendosur të mbyllë kufijtë dhe për një kohë të pacaktuar të mos lejojë.

Peripecitë e Adebajor. Niset nga Paraguaji drejt Togos, por përfundon i izoluar në Benin

Jeta dhe karriera e Emanuel Adebajor ka qenë gjithmonë shumë e veçantë, me sulmuesin togolez.

Kontrata, kampionate që duhen mbyllur e merkato: FIFA ideon zgjidhjet për kaosin e COVID-19

Koronavirusi ka kaluar në kolaps futbollin thuajse në të gjithë globin. Kampionatet jane ndalur dhe.

VIDEO / “E meritoni t’ju bjerë virusi”, trajneri Zhezus u kundërvihet gazetarëve

Zhorge Zhezus, trajneri i Flamengos, është bërë përsëri objekt diskutimesh në Portugali, për mënyrën se.

Ish-futbollisti i Barcelonës fton Mesin e Ronaldon në Bjellorusi: Këtu nuk ka Koronavirus!

Koronavirusi tashmë është kthyer në një realitet të hidhur në thuajse të gjithë vendet e.

FOTO / Gjasti i rrallë nga tifo-grupi i njohur në Kroaci, në gatishmëri në qytet dhe në spitale

Kreqyteti kroat, Zagrebi po përjeton një situatë të tmershme. Ditën e sotme, pak para orës.

Shtohen sulmet e koronavirusit, në Kinë infektohet ish-ylli i Junajtid

Koronavirusi e ka prekur fuqishëm edhe futbollin, duke infektuar shumë flojtarë e pjesëtarë stafesh në.

Përvjetor në burg, Ronaldinjo feston i trishtuar pas hekurave në Paraguaj

Ronaldinjo është prapa hekurave prej datës gjashtë mars, teksa është ndaluar në Paraguaj pasi hyri.