sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Ish-futbollisti i Real Madrid nuk dhuron asgjë për vendin e tij: Unë nuk jam Drogba apo Eto

Përveç humbjes masive të jetës së njerëzve, koronavirusi ka shkaktuar edhe një krizë ekonomike. Një.

Flet trajneri shqiptar në Kinë, Luga: Tani po stërvitemi normalisht, klubet janë pranë falimentit

Ergys Luga ka provuar të trajnojë të rinjtë e Flamurtarit dhe Tiranës, ndërsa ka qenë.

Në Danimarkë kanë zgjidhjen për tifozët. Do të lejohen deri para stadiumit, por brenda makinave

As Danimarka nuk i ka shpëtuar përhapjes së koronavirusit dhe në vendin skandinav është parë.

Maradona dhe Kupa e Botës në 1986: Ishim një skuadër mediokre; Dora e Zotit? Mbylle gojën dhe festo, idiot!

Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona është rikthyer të flasë për Kupën e Botës në.

Francezët japin listën e futbollistëve më të shpejtë, kryeson Mbape dhe asnjë lojtar i Serisë A në Top 10

Kilian Mbape duket se rezulton të jetë futbollisti më i kompletuar në botë, duke qenë.

Eksperti më i njohur në botë për epidemitë, Fauçi: Ja si mund të kthehet sporti në vitin 2020

Antoni Fauçi, këshilltari i Shtëpisë së Bardhë, është padyshim eksperti më i njohur aktualisht në.

Kaloi me sukses COVID-19, ish-portieri Rushtu: Barcelona më dha jetë!

COVID-19 e vendosi në një nga sfidat më të vështira të jetës, megjithatë ish-portieri i.

Ylli i Ajaksit: Kam marrëdhënie të mira me drejtuesit katalanas, dua të kthehem te Barça

Barcelona është një fabrike e talenteve në Europë, por jo të gjithë arrijnë të depërtojnë.

FOTO/ Ideja brilante me biletat virtuale, klubi i Bakajt “mbledh” në stadium tifozë nga e gjithë Europa

Bjellorusia është i vetmi vend, i cili nuk do t’ia dijë për koronavirusin dhe vazhdon.

VIDEO/ U shpall “Lojtari i Muajit”, ish-yllit të Barçës i vjen çmimi me dron nga dritarja

Malkom Oliveira verën e shkuar la Barçën për të kaluar te Zeniti. Pas mbërritjes në.