“France Football” zbulon formacionin më të mirë të dekadës, yje dhe emra të mëdhenj të futbollit

Për pak ditë, mbyllet kjo dekadë që nisi në vitin 2011 dhe që nga ajo.

VIDEO / Kajehon përballet me momentin më të vështirë, fëmija i ulet në gjunjë dhe e bën të qajë

Futbollistët janë në shumë raste idhujt e fëmijëve dhe i tillë është edhe Huan Migel.

VIDEO / Ndodh edhe kështu, sulmuesi i Sporting ndëshkohet me të kuq sepse… po driblonte kundërshtarin

Sistemi VAR ka polemika të shumta por në fakt eviton edhe shumë situata qesharake si.

Bekam me ide të qarta për merkaton, kërkon në Amerikë edhe një portier të njohur

Devid Bekam ka nisur nga puna për të forcuar skuadrën e tij në prag të.

Ultrasve të Malmoes nuk i del e keqja me Ibrahimoviç, tashmë statujës së sulmuesit i mungon hunda

Ultrasit e Malmo nuk kanë ndërmend ta falin ish-futbollistin e tyre, Zllatan Ibrahimoviç. Suedezi vendosi.

“Mallkimi i shqiptarëve” tani bëhet realitet, klubi i prish kontratën Fiorin Durmishajt

Fiorin Durmishaj po provon mbi kurriz atë që mes tifozëve të përfaqësueses kuqezi quhet “mallkimi.

Batuta e Stankoviç: Murinjos i ra pika kur mësoi se u bëra trajner

Dejan Stankoviç është zyrtarisht trajneri i Crvena Zvezdës në Beograd. Ish-mesfushori serb i Interit, i.

Më shumë vëmendje për femrat, FIFA planifikon Botëror në çdo 2 vjet

Gjithmonë e më shumë po bëhet çështje futbolli i femrave dhe të shumtë janë ata.

Liverpuli ua blen vazhdimisht lojtarët, RB Salcburg tallet: Kush e ka radhën?

Transferimi i Takumi Minamino në radhët e Liverpulit nga RB Salcburg është finalizuar gjatë ditës.

VIDEO/ Fjalë raciste nga tifozi, kapiteni në mbrojtje të shokut të skuadrës

Racizmi është një temë shumë shqetësuese në ambientin sportiv. Edhe pse koha ka ecur para,.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan