Shkoi fshehtas në stadium dhe u dënua me 6 muaj burg, gruaja nga Irani i vë flakën vetes

Edhe pse futbolli mendohet të jetë një sport i cili shijohet nga të gjithë njerëzit.

Nesër duhej të ishte titullar në kombëtare, tragjedi si e Astorit në turneun në Amerikën Qendrore

Një tragjedi e papritur ka goditur përfaqësuesen e Kurasao, e cila po merrte pjesë në.

Bashkë te Anglia dhe Reali, Ouen: Nuk e ndjeja veten shok të Bekam, nuk më pëlqente të shkoja në sfilita mode

Majkëll Ouen ka publikuar këto ditë një libër autobiografik. Diçka që tashmë ka hyrë në.

Shaqirit i mbeti hatri prej shiritit të kapitenit, Xhaka: Nuk e kam problem, le ta marrë ai

Habiti jo pak mungesa e Xherdan Shaqirit në këtë grumbullim të Zvicrës për dy ndeshjet.

VIDEO/ Tifozi i skuadrës së Grezdës përjashtohet nga stadiumi, ofendoi nga motra e vdekur futbollistin kundërshtar

Inati mes tifozerive të skuadrave rivale, shpesh herë kalon çdo kufi dhe kështu ka ndodhur.

VIDEO/ Shënon një ndër penalltitë më të çuditshme, sulmuesi “e tepron” me qetësinë e treguar

Ndeshjet e futbollit na kanë bërë të shohim penallti nga më të ndryshmet dhe nuk.

FOTO / Çudirat e VAR në Greqi. Pas sufllaqeve, vjen edhe “Mos hiqni spinën”

Kampionati grek i futbollit ka filluar përdorimin e sistemit VAR në këtë edicion, me rezultate.

Futbollisti i Vitit, një mbrojtës i rrëmben trofeun Mesit dhe Ronaldos

Ceremonia e sotme e UEFA-s në Montekarlo nuk ishte vetëm për të hedhur shortin për.

VIDEO/ Dëmtimi i frikshëm tronditi stadiumin Bombonera, mbrojtësi e pëson prej një ish-juventini

Në ndeshjen e Kupës Libertadores në Argjentinë mes skuadrës së Boka Xhunior dhe Kuitos, ka.

Tha se ishte i dëmtuar për të luajtur “Wrestling”, ish-mbrojtësi i Milanit në skuadër me Muriqin

Pak ditë më parë, Adil Rami u përjashtua nga skuadra e Olimpik Marsejës duke qenë.