Shevçenko kujton dramën e fëmijërisë: Më duket sikur po rishoh kur shpërtheu Çernobili

Me të gjithë botën në izolim, të mbyllur në shtëpi e duke u kujdesur në.

Merkato deri për Vit të Ri, FIFA zgjidh edhe problemin e kontratave të Superiores

Ashtu si çdo fushë tjetër e jetës, edhe futbolli është në kolaps total për shkak.

Trajneri shqiptar në Kinë, Luga: Ne e dimë me teknologji ku janë të infektuarit, këtu kishte disiplinë

Kina ka vendosur të mbyllë kufijtë dhe për një kohë të pacaktuar të mos lejojë.

Peripecitë e Adebajor. Niset nga Paraguaji drejt Togos, por përfundon i izoluar në Benin

Jeta dhe karriera e Emanuel Adebajor ka qenë gjithmonë shumë e veçantë, me sulmuesin togolez.

Kontrata, kampionate që duhen mbyllur e merkato: FIFA ideon zgjidhjet për kaosin e COVID-19

Koronavirusi ka kaluar në kolaps futbollin thuajse në të gjithë globin. Kampionatet jane ndalur dhe.

VIDEO / “E meritoni t’ju bjerë virusi”, trajneri Zhezus u kundërvihet gazetarëve

Zhorge Zhezus, trajneri i Flamengos, është bërë përsëri objekt diskutimesh në Portugali, për mënyrën se.

Ish-futbollisti i Barcelonës fton Mesin e Ronaldon në Bjellorusi: Këtu nuk ka Koronavirus!

Koronavirusi tashmë është kthyer në një realitet të hidhur në thuajse të gjithë vendet e.

FOTO / Gjasti i rrallë nga tifo-grupi i njohur në Kroaci, në gatishmëri në qytet dhe në spitale

Kreqyteti kroat, Zagrebi po përjeton një situatë të tmershme. Ditën e sotme, pak para orës.

Shtohen sulmet e koronavirusit, në Kinë infektohet ish-ylli i Junajtid

Koronavirusi e ka prekur fuqishëm edhe futbollin, duke infektuar shumë flojtarë e pjesëtarë stafesh në.

Përvjetor në burg, Ronaldinjo feston i trishtuar pas hekurave në Paraguaj

Ronaldinjo është prapa hekurave prej datës gjashtë mars, teksa është ndaluar në Paraguaj pasi hyri.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan