Mavraj: Kërkoj falje për kartonin, më provokoi kundërshtari

Mërgim Mavraj u ndëshkua me karton të kuq ndaj Skocisë duke lënë ekipin me 10.

“Poker” i Skocisë, fundos Shqipërinë dhe… Panuçin (VIDEO)

Shqipëria ka kapitulluar në “Loro Boriçi” ndaj Skocisë, duke u mundur me rezultatin e thellë.

Liga e Kombeve/ Serbia fiton dhe kualifikohet, Suedia mban gjallë shpresat

Serbia ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në fushën e saj në takimin kundër.

Numër rekord, Federata Skoceze konfirmon pushtimin e Shkodrës

Shqipëria është pushtuar nga tifozët skocez dhe kjo nuk ka nevojë për shkencë të madhe.

Më shumë gola dhe eksperiencë se Skocia, Shqipëria sot i ka në favor të gjitha

Përfaqësuesja shqiptare e futbollit shkon me shumë mungesa drejt sfidës me Skocinë, por çuditërisht sheh.

Dita e Xhorxhio Kielinit, sot futet mes legjendave të Italisë

Të luash 100 ndeshje me ekipin kombëtar është një arritje e madhe për shumë futbollistë..

Rënia në Ligën e Kombeve / Turpi i 7 i Gjermanisë, e filloi me Shqipërinë

Dështimi i Gjermanisë në Ligën e Kombeve, dukë rënë në Ligën B, është cilësuar si.

Shqipëri-Skoci / Kuriozitete dhe statistika për duelin e sotëm në Shkodër

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot në Shkodër duelin e fundit të Ligës së Kombeve.

E mundi Partizani në vitin 1979, legjenda skoceze: Kisha frikë se do më prisnin mjekrën

Deni MekGrein është një legjendë e futbollit skocez, një mbrojtësi i djathtë i cili për.

Formacioni / Nga rezervë e rezervave në titullar, trajtimi i çuditshëm i Ergys Kaçes

Ergys Kaçe pritet të jetë risia e madhe e Kristian Panuçit për ndeshjen kundër Skocisë..