sex hikayeleri porno izle kartal escort

Turpëruan Shqipërinë në “Loro Boriçi”, shkarkojnë trajnerin e përfaqësueses

Kombëtarja skoceze e futbollit mbetet pa trajner, pasi Federata ka vendosur që të shkarkojë Aleks.

Shkatërroi Shqipërinë në ‘finalen’ e Shkodrës, shkarkohet trajneri

Liga e Kombeve ishte një nga turnetë risi në Europë në të cilin mori pjesë.

Policia angleze i bën thirrje tifozëve: Silluni si në Rusi, do marrim masa për alkoolin

Anglia arriti të kualifikohej si e para e grupit të saj në Ligën e Kombeve,.

Formacioni i Ligës së Kombeve/ Kololli më i miri, sulmues është një shqiptar

Kur kanë kaluar pak ditë nga përfundimi i Ligës së Kombeve, është përzgjedhur edhe formacioni.

Ndodh edhe kështu/ Tifozët e paktë japin një çmim, UEFA shpërblen Ishujt Faroe

Vitet e fundit, futbolli në Europë është rritur disi dhe hendeqet mes ekipeve si kombëtare,.

Te “BBC” u ka mbetur fiksim: Si nuk na vunë këngë të Rita Orës në Elbasan?!

Shqipëria arriti të rikthehet te fitorja, duke mundur në mënyrë ndoshta edhe surprizë Uellsin në.

Trajneri i Skocisë: Të gjithë duan të rikthehen, Europianin vetëm nga grupet

Skocia arriti të fitonte grupin, duke mundur në Ligën C Shqipërinë dhe Izraelin në ndeshjen.

Zyrtare/ Kosova mëson kundërshtarin, do të përplaset me Maqedoninë

Kosova mori një fitore me shumë vlera sot përballë Azerbajxhanit, duke i mposhtur këta të.

Liga e Kombeve/ Rezultatet e plota të raundit të fundit të kompeticionit

Sot u luajtën ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve sa i takon fazës së.

Historike/ Kosova shkatërron edhe Azerbajxhanin, zyrtarisht në Ligën C (VIDEO)

Kosova është zyrtarisht në Ligën C. Përfaqësuesja e drejtuar nga Shaland ka shpartalluar rivalët direkt,.