sex hikayeleri porno izle kartal escort

Udhëtoi për shortin e Ligës së Kombeve, një tjetër president federate me koronavirus

Pas kreut të futbollit në Serbi, edhe presidenti i federatës së futbollit të një tjetër.

Frikë nga koronavirusi në shortin e Ligës së Kombeve, Skocia ndaloi trajnerin

Frika nga koronavirus ka mbërthyer edhe shortin e Ligës së Kombeve që u hodh në.

Në Shqipëri e njohin nga Vllaznia, trajneri i Moldavisë Firat: Kosova faavorite, shpresojmë të luhet…

Engin Firat u bë i njohur dy sezone më parë në Shqipëri, pikërisht kur u.

Shaland: Nuk është short i mirë për Kosovën, e vështirë të kualifikohemi

Bernard Shaland, trajneri i përfaqësueses së Kosovës, e vlerëson si të vështirë shortin që i.

Gjasula: Shorti favorizon më shumë Shqipërinë se Kosovën, do kualifikohemi

Klaus Gjasula, futbollisti i Padërboronit, pas hedhjes së shortit, ka folur për kundërshtarët si dhe.

Zyrtare / UEFA merr vendimin, 0 shanse për Shqipërinë në Botëror nga Nations League

Shqipëria do të luajë Nations League në vitin 2020 vetëm për të synuar ngjitjen në.

UEFA bën sërish ndryshime në Ligën e Kombeve, sezoni i ri luhet me një tjetër format

Për herë të parë në histori, vitin e shkuar u zhvillua në Europë kompeticioni i.

Gjilani afër kreut, Mezani: E vështirë ndaj Drenicës, na kënaq fitorja

Pas katër javëve, skuadra e Gjilanit ka 9 pikë, ndërsa trajneri Gentjan Mezani pas sfidës.

FOTO / Portugalia fituese e Ligës së Kombeve, situata e Shqipërisë e Kosovës për edicionin e ardhshëm

Edicioni i parë i Ligës së Kombeve u mbyll zyrtarisht mbrëmë, me fitoren 1-0 të.

Van Dijk nuk e pranon humbjen: Ishte turp, por ndihemi krenarë me veten

Holanda nuk ka arritur të triumfojë në Ligën e Kombeve duke u renditur kështu në.