“Ushtari” Di Livio për Serinë A: Erdhi momenti që të mbyllim gjithçka dhe anullojmë kampionatin

Klubet në Itali insistojnë që të mbyllin kampionatin duke luajtur edhe ndeshjet që mbeten. Por.

Nga “galaktik” në i alkoolizuar: U takova me Jezusin pasi piva 18 Caipirinha dhe 14 Long Necks

Një nga periudhat e arta të historisë së Real Madrid ka qenë ajo në fillimin.

VIDEO / Harrojeni letrën higjenike! Provoni sfidën e mesfushorit të Real Sociedad, e bëni dot?

Shumë futbollistë në të gjithë globin kanë kaluar këto ditë të mbyllur në shtëpi duke.

Peripecitë e Adebajor. Niset nga Paraguaji drejt Togos, por përfundon i izoluar në Benin

Jeta dhe karriera e Emanuel Adebajor ka qenë gjithmonë shumë e veçantë, me sulmuesin togolez.

E bujshme, sulmuesin që spikati te Patizani, tani e do Milani për 9 milionë euro

Viktor Orta vendosi që ta shesë Kaleb Ekuban te Trabzonspori në më pak se 12.

Hënes: Bota e futbollit do ndryshojë, kush bën parashikime është sharlatan

Futbolli nuk do të jetë më si më pare, pasi të ketë marrë fund kriza.

Kontrata, kampionate që duhen mbyllur e merkato: FIFA ideon zgjidhjet për kaosin e COVID-19

Koronavirusi ka kaluar në kolaps futbollin thuajse në të gjithë globin. Kampionatet jane ndalur dhe.

Gjest i madh nga Real Madrid, stadiumi Bernabeu në dispozicion të luftës ndaj COVID-19

Koronavirusi po përhapet në mënyrë të frikshme në Spanjë, teksa numri i të infektuarëve dhe.

Ideja e veçantë nga klubi i PSG, bluze speciale për të mbledhur fonde ndaj koronavirusit

Lufta ndaj koronavirusit ka hyrë tashmë në një fazë vendimtare, teksa vendet europiane kanë marrë.

Lojtarët e Barcelonës nuk duan t’ia dinë: Jo uljes së rrogës prej koronavirusit

Bota e futbollit është duke kaluar një moment të vështirë teksa ndeshjet janë ndërprerë për.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan