Benzema kërkon të largohet nga Franca, vendi i origjinës i mbyll derën: Jemi të lumtur me skuadrën që kemi

Karim Benzema është rikthyer edhe një herë në futbollistin më të rëndësishëm te Real Madridi,.

Kampioni i botës me Italinë flet për De Ligt: I duhet akoma kohë, nëse ai dështon Juventusi mbetet keq

Matajs De Ligt ka hasur shumë vështirë në këtë fillim të sezonit me Juventusin. Mbrojtësi.

VIDEO/ Gol, karton i kuq, probleme me tifozët dhe idhull i kundërshtarit, sulmuesi i Interit i bën të gjitha

Gabriel Barbosa vazhdon të jetë protagonist në kampionatin brazilian me skuadrën e Flamengos. Sulmuesi brazilian,.

Paralajmërimi i drejtorit për Murinjon: Lukaku thjesht një fëmijë me trup të madh, Pogba është egoist

Mançester Junajtid në vitet e fundit ka zhgënjyer fansat teksa rezultatet kanë lënë për të.

Debuton në muajin mars, Bekam kërkon në klubin e tij trajnerin italian dhe mesfushorin e Realit

Në muajin mars të vitit 2020 do të bëjë debutimin ekipi i Inter Majemi. Një.

E zbulon shoku i Hazard: Ai është përtac në stërvitje, por të dielave shndërrohet

Nuk ka qenë fillimi i ëndrrave ai i Eden Hazard te Real Madrid. Belgu nuk.

Goli i parë në shtëpinë e re të Shqipërisë dhe i pari me Francën, Toliso: Jam krenar dhe i gëzuar

Franca ia doli të merrte një fitore në sfidën e djeshme ndaj Shqipërisë, teksa i.

Aguero mund të ishte i Çelsit, por ish-kapiteni i londinezëve nuk e lejoi klubin ta transferonte sulmuesin

Serxho Aguero është një nga sulmuesit më profilik në Kontinentin Europian. Sulmuesi argjentinas ka shkëlqyer.

Ronaldo sqaron keqkuptimin me Sarrin: I dëmtuar por kam sakrifikuar, e kuptoj zëvendësimin

Kristiano Ronaldo ka qenë protagonist në këtë pauzë të Kombëtareve teksa me Portugalinë e tij.

Grizman: E dinim që do ishte e vështirë kundër Shqipërisë, duam të fitojmë Europianin

Antuan Grizman ishte një nga protagonistët kryesorë të Francës në mbrëmjen e djeshme në sfidën.