Gjithçka nga Liga e Kampioneve: Te Valencia ka 10 lojtarë e 15 pjesëtarë stafi të infektuar

Valencia është padyshim një nga klubet e futbollit që është goditur më rëndë nga koronavirusi,.

De Biazi: E tmerrshme me gjithë këta të vdekur, futbolli nuk është prioriteti tani

Ish-trajneri i përfaqësueses shqiptare, Xhani De Biazi, e pranon se kjo situatë që po kalohet.

Historia e çuditshme e De Jong: Nouri në koma më ndihmoi të zgjedhja Barcelonën

Fakti që Abdelhak Nouri është çuar nga koma ka lumturuar shumëkënd në futbollin europian. Futbollisti.

Lajm i mirë nga Anglia. Shërohet sulmuesi i Çelsit, i pari pozitiv në Premier Ligë

Në një periudhë kaq të zymtë, një lajm i mirë vjen nga Anglia, ku lojtari.

Dibala tregon vuajtjen nga Koronavirusi: Pas 5 minutash ndihesha i vdekur, më mungonte ajri

Paulo Dibala ishte futbollisti i tretë në klubin e Juventus i diagnostifikuar me COVID-19. Sulmuesi.

Merkato deri për Vit të Ri, FIFA zgjidh edhe problemin e kontratave të Superiores

Ashtu si çdo fushë tjetër e jetës, edhe futbolli është në kolaps total për shkak.

Çelsi dhe portieri titullar ndajnë rrugët, blutë e Londrës vihen pas Nojer

Trajneri i Çelsit, Frenk Lampard dhe portieri Kepa nuk kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me.

Klop i rikthehet ndeshjes me Atletikon: Ishte shumë e vështirë ta përgatisje atë ndeshje

Ndeshja e Ligës së Kampionëve mes Liverpulit dhe Atletiko Madrid, ishte një nga të fundit.

Legjenda e Brazilit, Kafu: Nga ana teknike Nejmar është më i miri, edhe më i mirë se Mesi

Nuk ka dyshime legjenda braziliane, Kafu. Për ish-mbrojtësin e Romës e Milanit, Nejmar është futbollisti.

Bajerni e pret pas derës, por Ter Shtegen do të rinovojë për pesë vitet e ardhshme me Barçën

Rinovimi i Ter Shtegen është një nga prioritetet e Barcelonës, me negociatat, që nuk po.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan