Shevçenko kujton dramën e fëmijërisë: Më duket sikur po rishoh kur shpërtheu Çernobili

Me të gjithë botën në izolim, të mbyllur në shtëpi e duke u kujdesur në.

E ndihmoi koronavirusi, ylli i sulmit të Junajtid është gati për rinisjen e sezonit

Mançester Junajtid mbeti pa një qendërsulmues pas dëmtimit të Rashford dhe iu desh të sillte.

Bajern Mynih nuk humbet kohë për zëvendësuesin e Nojer, Ter Shtegen mund të vendos rekord

Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se Manuel Nojer do të largohet nga Bajern Mynih për.

Rrëfehet Geri Nevill: Injorova këshillën e Ferguson, Simeone dhe Valverde më dërguan drejt “vdekjes”

Geri Nevill në vitin 2015 provoi të niste karrierën si trajner profesionist në Spanjë me.

Mutu rikthehet te e shkuara në Milano: Nuk kisha ku parkoja sepse lejoheshin vetëm Lambo dhe Ferrari

Adrian Mutu gjatë karrierës së tij ka provuar disa ekipe të Serie A, por debutimin.

Ançeloti zbulon fjalët e Klop: Të luanim atë ndeshje ishte një akt kriminal!

Futbolli ka stopuar dhe normalisht ka kaluar në plan të dytë. Nuk mund të ishte.

Igli Tare përgatit lëvizjen e bujshme, ka gati ofertën për ish-yllin e Barçës

Igli Tare ka misionin e vështirë të formojë një Lacio të denjë për të shkuar.

Ceferin: Ky sezon mund të mbyllet edhe në shtator

Koronavirusi i ka vënë drejtusit e futbollit europian dhe botëror në llogari të thella në.

Nuk pranuan shkurtimin e rrogës, klubi i Dinamo Zagreb shkarkon stafin teknik përveç trajnerit

Kroacia është një nga vendet që është përfshirë në luftën kundër koronavirusit, me vendin që.

Kielini tregohet një kapiten i vërtetë, bind shokët e skuadrës të heqin dorë ngë një pjesë e rrogës

Në Itali, por edhe në vendet e tjera, klubet janë duke menduar ose më saktë.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan