Koronavirusi nuk ndikon në financat e Çelsit, londinezët arrijnë akordin për trasferimin e yllit brazilian

Anglia është prekur nga koronavirusi dhe futbolli është ndalur, duke shkaktuar një dëm të madh.

Ter Shtegen thotë se sheh shumë rrallë ndeshje futbolli, miqtë qeshin sepse ai nuk i njeh lojtarët

Është një nga portierët më të mirë të botës, por na thotë se të shohë.

Klop është “i marrosur” pas tij, Liverpul ofron 90 milionë euro për “dështimin” e Barçës

Barcelona ndodhet në vëshhtirësi të mëdha financiare për shkak të ndalesës prej koronavirusit dhe mediet.

Peter Krauç “demaskon” Ronaldon: E pashë mes birrave me një super modele, nuk më njohu fare

Nëse tani është Ronaldo dhe Mesi, dikur ishte Ronaldo Fenomeni. Braziliani në kohën e tij.

Të vetmit që s’i zë “kolla”, Real Madrid nuk do të shkurtojë pagat e lojtarëve

Koronavirusi e ka bërë futbollin më të varfër dhe po krijon vështirësi të theksuara për.

Ishte edhe në Shqipëri për të ndihmuar për tërmetin, legjenda Rushtu Reçber shtrohet në spital me COVID-19

Ish-portieri i njohur i përfaqësueses turke që shkoi deri në gjysmëfinalet e Botërorit 2002, Rushtu.

Godin sulmon italianët: Rrezikuam, na mbajtën në fushë deri në fund

Diego Godin ka qenë ndër futbollistët e parë të Interit që është larguar nga Italia.

Juventusi gjen akordin me lojtarët dhe Sarrin për rrogat: Kursyem 90 milionë euro

Klubi i Juventusit ka vendosur që të shkurtojë rrogat e futbollistëve për pjesën e mbetur.

Zhiru tregon prapaskenat me Konten dhe Igli Taren: Prita deri në orën 12 të mesnatës

Olivier Zhiru ka provuar në çdo mënyrë që të largohet nga Çelsi dhe deri në.

Ronaldos nuk i pëlqen kurrë të humbasë, portieri: Nuk më dha fanellën pasi i prita penallti

Kristiano Ronaldo urren të humbasë dhe në të gjitha skuadrat ku ka luajtur, dëgjohen vazdhimisht.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan