Jonuzi: E përjetuam mirë eliminimin, Starova ka eksperiencë

Mesfushori i Laccit, Fjoart Jonuzi, ka bindjen se ndeshja e sotme ndaj Tiranës, përtej eliminimit,.

Starova: Pranë mrekullisë? Unë kam qimen e derrit…

Trajneri i Laçit, Sulejman Starova, mendon se skuadra e tij ka bërë gjithçka që duhej.

VIDEO / Laçi fiton por nuk i mjafton as shtesa mbi shtesë, Tirana në gjysmëfinale

Skuadra e Tiranës ka arritur të sigurojë pjesëmarrjen në gjysmëfinale e Kupës së Shqipërisë, pas.

Laçi beson te përmbysja përballë Tiranës, klubi njofton hyrjen e lirë në stadium për tifozerinë kurbinase

Pas ngjarjeve të shëmtuara që ndodhën në kampionat në sfidën mes Tiranë dhe Laçit, dy.

Shpjegimi i drejtorit të Laçit: Presidenti po i fliste anësorit për Halilin, ne jemi viktima

Ngjarja e shëmtuar pas ndeshjes mes Tiranës dhe Laçit do të jetë temë diskutimi edhe.

Selmani: Ngo është provokator, presidenti ynë nuk kupton anglisht

Portieri i Laçit, Gentian Selmani, ka komentuar ndeshjen e skuadrës së tij ndaj Tiranës, të.

Pano: Dhuna nuk filloi në korridor por në fushë. Gjithmonë me këtë gjyqtar

Ish-futbollisti i Partizanit dhe përfaqësueses shqiptare, Ledio Pano, argumenton se ngjarjet pas ndeshjes Tirana-Laçi janë.

Tirana, kallzim për Laskën e akuzë FSHF-së: U provokuam e dhunuam, për gjyqtarin vazhdonte deri në të gdhirë

Klubi i Tiranës duket se është zgjuar më në fund duke reaguar publikisht pas ngjarjeve.

VIDEO / Pamjet nga brenda stadiumit, si nisi sherri mes Ngo dhe Pashk Laskës

Ndeshja e sotme mes Tiranës dhe Laçit është shoqëruar me momente tensioni pas përfundimit të.

VIDEO/ Plas grushti në tunel, futbollistët e Tiranës rrihen me ata të Laçit

Tirana dhe Laçi kanë ndarë nga një pikë mes tyre pas golit të shënuar në.