sex hikayeleri porno izle kartal escort

Intervista për “VipSport”, Rapo: Karantina më bëri këngëtar, si festë kur mësova rifillimin e garës!

/Nga Kategoria e Dytë, në të Parën dhe pastaj në Superiore duke spikatur, e madje.

Një kavajas kthehet në lider te Laçi: Dua të luaj jashtë, më pëlqen Reali!

Pavarësisht se në vitet e fundit, skuadra e Besës së Kavajës nuk ka qenë në.

Mesfushori i Shpresave: Titulli i Tiranës? Pse të mos e fitojë Laçi!

Një nga zbulimet e këtij sezoni në Kategprinë Superiore ka qenë paydshim Julian Shehu. Mesfushori.

Xhixha: Për merkaton pyesni klubin se mua s’më ka kontaktuar njeri, Laçi kërkon më shumë se vendi i 3-të

Të gjithë përmendim Nuabueze, por Laçi ka edhe një “xhevahir” vendas në skuadër. Redon Xhixha.

Cungu: E vështirë për ata që paguhen pak, shkoi shumë gjatë kjo periudha pa stërvitje

Trajneri i Laçit, Armando Cungu shprehet se është normale që klubi të ketë vështirësi financiare,.

Fondi i miratuar nga UEFA për klubet, ja sa përfitojnë Partizani dhe Laçi

Partizani dhe Laçi janë dy klubet e vetme të Kategorisë Superiore të cilat do të.

Cungu: Ka sportistë që vendosin gurë dhe kunguj në vend të piketave, do zhvillohet kampionat thjesht për tu mbyllur

Klubet e Superiores, ashtu si edhe ato në Europë janë duke vuajtur jashtë mase ndërprerjen.

Zyrtare / UEFA cakton ndihmë për klubet, përfitojnë Partizani dhe Laçi

Edhe pse tashmë për arsye që njihen, kampionatet e futbollit në botë janë ndaluar, kjo.

Nuabueze përgënjeshtron lajmin e marrëveshjes me klubin turk

Gazetat turke çdo ditë raportojnë se Menemenspor është përqendruar për të bërë merkato në vendin.

VIDEO/ Donald & Co rivënë në skenën e dhomës së ndenjës këngën Alkapone

Quhet Donald Rapo dhe është ylli i ri i Instagramit. Mbrojtësi i Laçit duket se.