sex hikayeleri porno izle kartal escort

Cungu pas barazimit me Teutën: Jam i pakënaqur nga skuadra, ishte lojë pa ritëm

Laçi ka marrë një barazim 1-1 me Teutën në shtëpi, që e ka lënë të.

Laçi e Teuta bëjnë “paqe”, 1 pikë që vlen për Europën (Video)

Laçi-Teuta 1-1Shënues: Xhixha 47’/Kallaku 10′ (p) Laçi e Teuta bëjnë “paqe”, 1 pikë që vlen.

Toro i rikthehet akuzave ndaj Laçit: Nuk u treguan korrektë, në Shqipëri nuk janë profesionistë

Sebastian Toro bëri bujë në ikjen e tij nga Laçi në vitin 2019 për shkak.

Nuabueze drejt Turqisë, e konfirmon edhe menaxheri turk: Pas krizës do kthejmë sytë nga Shqipëria

Kategoria Superiore do të kthehet në një treg interesant për klubet turke. Ky është parashikimi.

Mbrojtësi i Laçit, Rapo: Tirana është larg, por pse të mos e arrijmë?

Laçi i Armando Cungut ka gabuar në disa raste këtë sezon, por në fund bilancet.

Flet gjiganti i Laçit, Ignjatoviç: Do të jemi gati për rinisjen, të pamundurën për Europa League

Laçi i Armando Cungut po ecte mirë para pandemisë, duke arritur të mbajë vendin e.

Telashe për Laçin dhe Cungun, golashënuesi i Superiores rrezikon mbylljen e parakohshme të sezonit

Skuadra e Laçit ka nisur këto ditë përgatitjet për të qenë gati në rifillimin e.

Cungu: Laska ruan më shumë fushën, se veten e tij. Vllaznia? Nuk bëhen mbledhjet nën hijen e plepave

Laçi i këtij sezoni ka pasur oshilacione, por në fund ka arritur të jetë në.

Pas Kukësit edhe Laçi ndryshon “shtëpi” për stërvitje

Skuadrat shqiptare këtë periudhe kanë menduar që ta shfrytëzojnë si një minifazë përgatitore. Laçi ashtu.

Rapo: Te Laçi edhe për sezonin tjetër, Gjirokastra u bë si shtëpia e dytë dhe më vjen keq si shkuan punët

Donald Rapo vendosi t’i bashkohej në këtë sezon klubit të Laçit, pas problemeve që pati.