Luhet Europa në kryeqytet, ja situata e bardhezinjve para Partizanit

Në kampin bardhezi, në prag të transfertës së ditës së shtunë me Partizanin në kryeqytet.

Selmani: Bregun nuk e kisha studiuar, e çorientova më fjalë dhe i gjeta krahun

Gentian Selmani ka qenë protagonisti i fitores së sotme të Laçit ndaj Skënderbeut, pasi me.

Starova: Javën e ardhshme respektojmë kampionët e rinj, Skënderbeu meritonte më shumë

Trajneri i Laçit, Sulejman Starova u shpreh pas ndeshjes ndaj Skënderbeut se skuadra e tij.

Shtubina dhe Selmani nderojnë Laçin, Skënderbeu nuk shënon as me penallti (Video)

Laçi mund Skënderbeu 1-0 dhe e parakalon në renditje, duke i marrë vendin e 4-t,.

Pak orë para ndeshjes së rëndësishme, klubi bardhezi kërkon mbështetje maksimale

Laçi luan një sfidë të rëndësishme me Skënderbeut, një duel ku do të diskutohet edhe.

Laçi para provës së fundit për Europën, kërkon ndihmë ndaj Skënderbeut

Skuadra e Laçit luan këtë javë një ndeshje vendimtare sa i përket vazhdimësisë së kësaj.

Starova: Luajtëm më mirë se Luftëtari në shumicën e kohës, por nuk futëm gjë në xhep

Trajneri i Laçit, Sulejman Starova, theksoi pas ndeshjes në Gjirokastër se skuadra e tij luajti.

Luftëtari i falet sërish Dungës, afrikani i jep tri pikë të çmuara mbijetese (Video)

Në Gjirokastër luhej një ndeshje shumë e rëndësishme dhe Luftëtari nuk ka falur. Goli i.

Starova: Gjynah që Tirana, Luftëtari e Kastrioti janë për mbijetesë, edhe Juvja ka të meta

Laçi ka një takim delikat këtë fundjavë duke qenë se luan përballë Luftëtarit, që po.

Shtubina: Kampionati shumë i fortë, për Europën luftojmë deri në fund

Ndriçim Shtubina, në prag të sfidës me Luftëtarin është optimist dhe ka besim se skuadra.