sex hikayeleri porno izle kartal escort

Cungu: Çdo ndeshje si finale, jam i bindur që edhe Kukësi na ka frikë

Trajneri i Laçit, Armando Cungu, mendon se skuadra e tij do i përjetojë të gjtiha.

VIDEO/ Skënderbeu zgjohet në limite, Laçit i ndërpret serinë e triumfeve

Skënderbeu-Laçi 1-1 Shënues:  Shehu (p) 7′ , Krasniqi 88′ Ka përfunduar ditën e sotme seria.

Teko: Ju tregoj ndryshimin mes futbollit shqiptar dhe atij brazilian, më pëlqen Di Maria

Laçi së fundmi ka arritur të sjellë lojtarë me mjaft cilësi nga jashtë, ku përveç.

E programuar për t’u luajtur në orën 17:00, ndryshon orari i një prej sfidave të Superiores

Këtë javë kategoria Superiore është ndarë në dy ditë. Kështu, të dielën është programuar të.

Vjet ishte “shefi” i prapavijës së Laçit, tani punon edhe në ndërtim

Futbollin shqiptar në këto vite e kanë vizituar shumë lojtarë interesantë nga vende të ndryshme.

Futbollisti i talentuar i Laçit, Selmani: Luajmë për fitore në çdo ndeshje, Tirana ka ekip shumë të mirë

Adolf Selmani ka fituar shumë minuta në këto ndeshjet e fundit me skuadrën e Laçit..

Mundi Vllazninë 5-2, Cungu: Nuk jam i kënaqur, kthimi i Nuabueze është i largët

Laçi ka mundur të fitojë në shtëpi me rezultatin 5-2 ndaj Vllaznisë. Gjatë ndeshjes djemtë.

Laçi mund Vllazninë në një ndeshje spektakolare, kurbinasit në luftë të ashpër për Europën (VIDEO)

Laci – Vllaznia 5-2 Golat: Marku 17′, Deliu 34′, Ignjatovic 78′, Prenga 84′ , Rapo.

Ndeshja me Teutën i la me pasoja, Laçi i Cungut pa tre titullarë. Nuabueze akoma në infermieri

Laçi arriti të marrë një barazim të vështirë në shtëpi në ndeshjen e parë pas.

Teko: Ndjesi e çuditshme të hidhje sytë nga stolat bosh, janë marrë masat për fillimin e futbollit

Futbolli në Shqipëri është rikthyer në ditën e djeshme, ndërsa sigurisht në shkallët e stadiumit.