Bardhi ka dy dëshira tek Laçi: Vendin e titullarit dhe Europën

Ekipi i Laçit është duke vazhduar përgatitjet për pjesën e mbetur të sezonit. Ekipi i.

Gjoni: Europa është objektiv i arritshëm, prurjet në ekip kanë rritur konkurrencën

Ekipi i Laçit është dukë vazhduar përgatitjet për pjesën e mbetur të sezonit. Ekipi i.

Laçi i jep një leksion të mirë Kastriotit, e mund thellë në Krujë

Laçi, skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Mezani, ka treguar një formë shumë të mirë.

Zyrtarizohet miqësorja, pritet spektakël në Krujë

Një miqësore mjaft interesante pritet të zhvillohet në ndeshjen e nesërme. Në stadiumin e Kastriotit,.

Shtubina nuk “fshihet”: Shkojmë në Europë, e ardhmja është e garantuar

Ndriçim Shtubina është një afrim shumë cilësor në organikën e ekipit të Laçit. Gentian Mezani.

Ka “paqe” për Dinamon ndaj Laçit, nuk dështon Bylisi

Pushimi i kampionatit gjatë kësaj periudhe në Shqipëri, kërkohet të shfrytëzohet sa më mirë nga.

Laçi nuk e ka mbyllur merkaton, trajneri Mezani pret edhe një mbrojtës qendre

Drejtuesit e Laçit i kanë bërë shpejt e shpejt lëvizjet në merkato, duke marrë Shtubinën,.

Intervista/Shtubina: Shkodranët do t’i kujtojnë fjalët e mia, për Laçin s’u mendova dy herë

Ndriçim Shtubina është një nga katër përforcimet e Laçit në merkaton e dimrit, pas Lulajt,.

Prononcimi për “Vip Sport”/ Shtubina: Ja kontrata dhe premtimi për tifozët e Laçit

Ndriçim Shtubina ka zyrtarizuar në ditën e sotme, kalimin e tij drejt ekipit të Laçit..

Pas largimit nga Kukësi, Shtubina prezanton ekipin e ri

Aventura e mesfushorit shkodran, Ndriçim Shtubina, nuk zgjati më shumë sesa 6 muaj me kampionët.