sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Shpërthen Guardiola: Tebas është super “ekspert”, ai është shumë xheloz ndaj Premier Ligës

Mançester Siti do të vazhdojë e qetë aventurën në Champions League, pas vendimit për të.

FOTO/ Publikohen uniformat e reja të Barcelonës, rikthehet modeli klasik

Duhet të ishin prezantuar disa ditë më parë, por për shkak të një problemi të.

Bejl e ka në terezi, shokët luftojnë për kampionatin ndërsa ai vazhdon me gjestet nga pankina

Garet Bejl e di shumë mirë se ky është sezoni i fundit me Real Madrid..

Juventus në garë me Atletiko Madrid, dy klubet kanë të njëjtin objektiv për sulmin

Juventus ka nisur punën për të gjetur një sulmues të ri për sezonin e ardhshëm..

Mbrojtësi i Barçës arrin marrëveshjen me Interin, pjesë e operacionit “Martinez”

Barcelona dhe Interi kanë vendosur heshtjen në lidhje me tranbsferimin e Lautaros, por nuk ndodh.

Barcelona me çdo kusht kërkon Lautaron, gati të largojnë tetë futbollistët për argjentinasin

Lautaro Martinez duhet të ndjehet vërtet i priveligjuar teksa sheh se një klub si Barcelona.

VIDEO/ Reali me një dorë te titulli, mund të zyrtarizohen kampionë në ndeshjen e radhës

Real Madrid ka marrë fitoren e radhës në kampionat. Madrilenët nuk dinë të bëjnë hapa.

Lojtari i Milanit bind Seviljën, spanjollët bëjnë gati të shpenzojnë 20 milionë euro

Milani dërgoi në huazim futbollistin Suso në merkaton e janarit duke qenë se sulmuesi nuk.

Murinjo i “përplas derën në fytyrë” Barcelonës, nuk lejon të largohet nga Londra objetivin e katalanasve

Barcelona është një nga klubet më aktive në merkato, teksa drejtuesit kërkojnë të rinovojnë grupin.

Inter dhe Barça gjejnë akord për “moratorium”, heshtja për Lautaron zgjat deri në gusht

Lautaro dëshiron të kalojë te Barça në fund të sezonit dhe drejtuesit katalanas po punojnë.