Merkato nuk ndalet asnjëherë/ Pjaniç pranon Barcelonën, katalanasit i japin mundësi zgjedhje bardhezinjve

Barcelona është e bindur për të transferuar Miralem Pjaniç. Boshnjakut gjithashtu do t’i pëlqente një.

Zërat për një rikthim te Barcelona, shoku i Nejmar te PSG zbulon të ardhmen e brazilianit

Është përfolur shumë një rikthim i Nejmar te Barcelona dhe duke qenë se nuk u.

VIDEO / Duartrokitje në derën e vilës, policia spanjolle viziton Serxhio Ramos

Policia spanjolle ka qenë sot në dyert e vilës së kapitenit të Real Madrid dhe.

VIDEO / Në Shqipëri stërviten e takohen pa probleme, Zidan dhe Reali tregojnë si duhet të veprojnë futbollistët

Në këto dy muaj pushim në Superiore për shkak të pandemisë, kanë qenë të shumta.

Gjithë lojtarët e Barçës në qendrën mjekësore, i nënshtrohen testeve për Covid-19

Federata spanjolle ka nisur të mendojë për rikthimin në fushë, në mënyrë që skuadrat të.

Presidenti i La Liga pro fillimit të stërvitjeve: Janë më të sigurta se të shkosh në farmaci

Klubet e futbollit po shtyjnë me forcë për të rinisur stërvitjet dhe më pas në.

Barcelona, e rrënuar nga COVID-19. Klubi pranon se ka humbur 120-140 milionë euro

Klubi i Barcelonës ka qenë ai që ka vuajtur shumë rëndë pasojat e pandemisë së.

Ksavi: Leo kujdeset shumë për veten, do të luajë edhe 5-7 sezone të nivelit të lartë

Leo Mesi tashmë i ka kaluar të tridhjetat dhe të gjithë admiruesit e tij duan.

“Dakord, pranoj rinovimin por me një kusht”, Mbape vendos me shpatulla pas murit PSG

Kilian Mbape do të ishte objektivi i madh për Real Madridin në këtë verë. Francezi.

Shfrytëzuan asistencën e shtetit gjatë krizës, Spanja do bllokojë merkaton e Barcelonës dhe Atletikos

Të gjithë klubet që shfrytëzuan asistencën shtetërore për punonjësit e tyre gjatë periudhës së krizës.