Barcelona këmbëngul për Felipen, Igli Tare e gjen zëvendësuesin te Liverpul

Lacio ka ndërtuar një super skuadër këtë vit dhe juk është aspak çudi që disa.

“S’kemi para? Mund të negociojmë ndryshe.” Barcelona gjen zgjidhjen e operacionit të Lautaros

Ndalesa për shkak të koronavirusit e ka bërë Barcelonën ta rimendojë strategjinë e blerjeve të.

Edhe Vuçiç kundër sulmuesit të Realit: Jeta e njerëzve tanë, më e rëndësishme se milionat e tij

Luka Joviç është kthye rnë një çështje kombëtare në Serbi. Sulmuesi i Real Madrid doli.

Markizio: I thashë Pogba se nuk duhet të shkojë te Junajtid, e këshillova për Spanjën

Pol Pogba la Juventusin në vitin 2016 për tu kthyer te Mançester Junajtid, një lëvizje.

Levandovski zbulon prapaskenën: Dy futbollistë të Realit më kërkuan t’iu bashkohesha

Robert Levandovski është një nga sulmuesit më profilik të Europës. Polaku i Bajern Mynih ia.

Theu rregullat e karantinës për të dashurën, sulmuesi i Real rrezikon dënimin me burg

Po jetojmë në një periudhë të vështirë për shkak të Koronavirusit që nuk njeh shkencë.

Rakitiç “lë thatë” gjigantët e Europës, çudit me zgjedhjen e tij pas Barçës

Ivan Rakitiç dhe Barcelona duket se do i ndajnë rrugët këtë verë dhe kroati duhet.

COVID-19 në Spanjë / Në gjendje të rëndë ai që i ktheu lavdinë Realit, pozitiv 6 lojtarë të Espanjol

Situata me koronavirusin po përkeqësohet edhe në Spanjë, ku është rritur në mënyrë të ndjeshme.

Vendim i marrë në janar, kapiteni i Arsenal vendos t’i bashkohet Barcelonës

Barcelona është në kërkim të një sulmuesi për sezonin e ardhshëm duke qenë se Luis.

Komunikata tronditëse e Valencias: Kemi 35% të skuadrës pozitiv, fajin e ka… “San Siro”

Klubi i Valencias është aktualisht më i godituri në botë nga koronavirusi dhe këtë e.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan