Hazard: Të vesh 7-tën pas Ronaldos nuk është e lehtë, mund të vija një vit më parë te Reali

Eden Hazard më në fund ka përmbushur ëndrrën e tij për të luajtur me Real.

VIDEO/ Ibra shton dyshimet për të ardhmen me mesazhin e fundit: Spanjë, po rikthehem

Zllatan Ibrahimoviç fiton gjithnjë qendrën e vëmendjes sa herë që lëshon deklarata. Sulmuesi duket se.

Rroga e të gjithë lojtarëve kushton më pak se e Mesit, por Granada po shijon momentin magjik

Nëse i hedh një sy klasifikimit në Spanjë, atëherë mund të ndodhë që të habitesh.

Te Reali i tregojnë derën, Bejl sheh të ardhme vetëm në Kinë

Real Madrid i tregon derën Garet Bejl. Kjo është ajo për të cilën tashmë janë.

Guardiola tregon ‘takimin” e parë me Mesin: I vogël dhe i turpshëm, mendova ‘të jetë aq i mirë?’

Pep Guardiola ka treguar në një intervistë për “Catalunya Radio” të kaluarën e tij si.

I zhdukur pas ndeshjeve me Kombëtaren, Bejl urdhëron Realin të mos japë informacion mbi të

Garet Bejl nuk është aktivizuar me Real Madrid prej momentit kur është kthyer nga ndeshjet.

Ish-mesfushori i Barcelonës godet FIFA-n për racizmin: Është një turp, dinë vetëm të flasin bla, bla, bla

Ish-mesfushori i Barcelonës, Jaja Ture është rikthyer të flasë mbi çështjet e racizmit, të cilat.

VIDEO / Kryesuesit që nuk i parashikoi askush, ish-skuadra e Manajt po dominon La Liga

Barcelona, Real dhe Atletiko, këtë vit nuk po luftojnë vetëm me njëra-tjetrën për titullin kampion.

VIDEO / Saul dhe Morata kthejnë entuziazmin te Atletiko, të parët bashkë me Barçën

Merr fund seria e ndeshjeve pa fitore të Atletiko Madrid. Skuadra e Diego Simeones kishte.

Fitorja e parë në shtëpi, por Sadiku e mbyll i dëmtuar dhe Bare me një bërryl fytyrës

Ndeshja e sotme mes Malagas dhe Oviedos ka parë skuadrën e Keidi Bares dhe Armando.