Sezoni zhgënjyes i Realit, Varan: Pozitiv rikthimi i Zidan, dhomat e zhveshjes mund të shpërthenin

Mbrojtësi i Real Madrid, Rafael Varan tregon momentin negativ që e ka shoqëruar skuadrën gjatë.

Rakitiç nuk e sheh si konkurrent De Jong: Ai nuk më zëvendëson mua, vendi im në fushë është i zënë

Barcelona pa nisur zyrtarisht merkato verore ka nënshkruar me një nga talente, i cili ra.

Fat i keq në familjen e Kasijasit, bashkëshortja i operohet për tumor

Familja e Iker Kasijasit duket se nuk ka qetësi këto kohë. Pak ditë pasi portieri.

Bejl: Futbollistët si robotë, presin urdhra për gjithçka dhe e kanë humbur jetën e tyre

Gereth Bejl, gjatë një interviste për “BT Sports Film”, ka folur për karrierën e tij.

Barcelona “djeg” Malkom, dy oferta angleze dhe një gjermane për brazilianin

Kanë mjaftuar pak muaj, që Barcelona të marrë vendimin për brazilianin Malkom. Ai nuk është.

Ish-futbollisti i Realit, Drente: Kisha miqësi me Robinjon, e kishte kthyer bodrumin e shtëpisë në klub

Rojston Drente nuk arriti asnjëherë të linte gjurmë te Reali i Madridit. Holandezi ishte pjesë.

Barcelona e interesuar për mesfushorin e Junajtid, por nuk bëhet fjalë për Pogba

Barcelona ende nuk i ka përfunduar angazhimet për këtë sezon teksa katalanasit kanë për të.

Ksavi ‘var këpucët në gozhdë’ dhe fillon aventurën e trajnerit por jo te Barça: Nuk mund të ngas një Ferrari

Ksavi Hernandez ‘ka varur këpucët në gozhdë’. Mesfushori ka luajtur ditën e djeshme ndeshjen e.

PSG i mbyll derën largimit të Mbape me një “cicërimë”: Këtu edhe vitin tjetër

Sapo në Spanjë mes tifozëve të Realit po rritej entuziazmi pas fjalëve të Kilian Mbape.

Bejl kundërsulm Realit: Duhet të më paguajnë nëse më largojnë, ndryshe qëndroj dhe luaj golf

Që marrëdhënia mes klubit të Realit por edhe trajnerit Zidan me Garet Bejl është acaruar.