sex hikayeleri porno izle kartal escort

VIDEO / Zidan do edhe Kupën e Mbretit, Reali kalon pa probleme

Real Madrid këtë sezon do të luftoje për gjithçka dhe ka hedhur kandidaturën e qartë.

VIDEO / E zgjidhin Çalhanollu dhe Ibra në shtesë, Milani siguron gjysëmfinalen me Juven

Milani ka prerë biletën për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë ku do të vihet përballë.

VIDEO / Hysaj protagonist me të penallti e të kuq, Napoli eliminon Lacion e Strakoshës

Napoli ka siguruar pjesëmarrjen në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, pasi ka mundur me rezultatin.

VIDEO / Roma plotëson çerekfinalet, mësohen 4 çiftet spektakolare të Kupës

Roma është skuadra e fundit që siguron pjesëmarrjen në çerekfinalet e Kupës së Italisë. Skuadra.

Joakim Lëv: Botërori? Spanja është favorite, ne nuk duhet ta imitojmë

Trajneri i Gjermanisë, Joakim Lëv, ka folur para ndeshjes miqësore përballë Spanjës. Ai shprehet se .

Champions 2019, finalja luhet te Wanda Metropolitano

  Stadiumi i ri Atletiko Madrid, “Wanda Metropolitano” do të presë finale e Ligës së.

Juventus: tani në punë për Champions

  Juventusi arkivon kampionatin italian dhe përgatitet për një aventurë të re në Ligën e.