VIDEO / Ismajli shkakton penallti, por me Specian bën mrekullinë në Kupë ndaj Romës

Ardian Ismajli me Specian kanë regjistruar një rezultat historik për këtë klub në elitën e.

VIDEO / Bilbao bën surprizën ndaj Barçës, i merr Supërkupën. Mesin nuk e mbajnë nervat dhe del me të kuq

Atletik Bilbao ka bërë një surprizë të vërtetë në Superkupën e Spanjës. Pasi mundi Realin.

VIDEO / Surprizë në Superkupën e Spanjës, Reali eliminohet në gjysmëfinale

Gjysmëfinalja e dytë e Superkupës së Spanjës ka dhuruar një suprizë pasi sot turneut i.

VIDEO / Milani marshon edhe në Kupë, por këtë here ndaj Torinos i duhen penalltitë

Milani nuk është i përqendruar vetëm në Serinë A në këtë sezon, pasi dëshiron që.

Turne për t’u marrë shembull, Kupa FA dhuron Mançester Junajtid-Liverpul që në raundin e katërt

Kupa FA që zhvillohet në Angli, jo vetëm është turneu futbollistik më i vjetër në.

VIDEO / Totenhem dhe Mançester Junajtid plotësojnë katërshen e Kupës

Kupa e Ligës në Angli do të diskutohet mes dy skuadrave të Mançesterit, Totenhemit dhe.

VIDEO: Leno fantastik, Arsenali eliminon Liverpulin dhe kalon në çerekfinale të EFL Cup

Liverpuli dominoi, qarkulloi topin, rrezikoi, por nuk shënoi sepse përpara gjeti Bernd Leno në formë.

VIDEO / Bavarezët janë abonuar me trofetë, Bajerni rrëmben edhe Superkupën e Gjermanisë

Bajern Mynih është i pandalshëm nën drejtimin e Hansi Flik dhe pa mbushur vitin, ka.

VIDEO / Pas Bundesligës edhe Kupa, Bajern bën 2 në 2 dhe tani pret Champions

Bajern Mynih nën drejtimin e Hansi Flik është kthyer përsëri në skuadrën dominuese me diferencë.

Gatuzo i emocionuar: Jeta dhe futbolli më kanë dhënë më shumë se sa u kam dhënë unë ndaj nuk dorëzohem

Xhenaro Gatuzo është shfaqur shumë i emocionuar pas fitores së Kupës së Italisë në finalen.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al