Champions 2019, finalja luhet te Wanda Metropolitano

  Stadiumi i ri Atletiko Madrid, “Wanda Metropolitano” do të presë finale e Ligës së.

Juventus: tani në punë për Champions

  Juventusi arkivon kampionatin italian dhe përgatitet për një aventurë të re në Ligën e.