Ahmataj: Kaluam në aventurë, nuk e kam parë asnjëherë skuadrën në këtë gjendje

Pas ndeshjes me Tiranën, trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, theksoi se skuadra e tij nuk.

Gjoka: Ja si ka ndryshuar Kukësi im, Rexhinaldo është në superformë!

Ernest Gjoka është i kënaqur me kalimin në finale dhe ai thotë se Kukësi do.

Formacionet e mundshme/ Skënderbeu dhe Kukësi luajnë aktin e dytë, rikthime në dy kampet

Në Korçë luhet një nga ndeshjet që më të luftuara të viteve të fundit, ku.

Formacionet e mundshme/ Tirana dhe Luftëtari kërkojnë kualifikimin, shumë pak ndryshime

Pas barazimit pa gola në ndeshjen e parë gjysmëfinale të luajtur në Gjirokastër, Tirana dhe.

Dueli i sezonit me Skënderbeun, Kukësi përgatitet te “komshinjtë”!

Kukësi u nis sot drejt qytetit të Pogradecit aty ku edhe është grumbulluar në prag.

Pas barazimit me Teutën, Gjici kërkon Kupën nga Kukësi

Barazimi me Teutën në Kamzë në fundjavën e shkuar, sigurisht që nuk ka kaluar lehtë.

Bregu “nuhati” gafën e Frashërit: Besova te goli që te pasimi mbrapa i Et’hemit

Nëse Skënderbeu është ende në garë për kalimin në finalen e Kupës, meritë ka padyshim.

Rroca: Ia kam kërkuar trajnerit të luaj në krah, si sot shpresoj të mos ndodhë më

Eduart Rroca sot ka qenë një ndër lojtarët më të spikatur në fushën e lojës.

Hoxha: Në Tiranë do të jetë më ndryshe, si fillim duhet të shkëputemi

Mbrojtësi i Luftëtarit, Rustem Hoxha u shpreh pas ndeshjes ndaj Tiranës se skuadra e tij.

Shehi: Vuajmë nga gabimet individuale, Skënderbeu beson te kualifikimi

I pakënaqur nga humbja, ndonëse me një gol të shënuar në gjysmëfinalen e parë të.