VIDEO / Tifozët futen lehtësisht në fushë, festë me kuksianët pas finales

Vërshëllima përfundimtare e gjyqtarit Enea Jorgji në finalen e Kupës së Shqipërisë, ka parë një.

Hasani pas pjesës së parë: Ekipi pati shthurje, na duhet patjetër goli i barazimit!

Valdet Rama dhe Edon Hasani kanë folur pas përfundimit të 45 minutave të para të.

FOTO / Njëlloj si të luhej pa tifozë, sa pak njerëz për finalen në “Elbasan Arena”

Finalja e Kupës së Shqipërisë së këtij sezoni mund të jetë ndër ndeshjet me më.

Ndërkombëtarë për finalen e Kupës, Kukësi dhe Tirana kërkojnë trofeun e shpëtimit

Do të luhet ditën e sotme ndeshja e fundit sa i përket sezonit futbollistik në.

Kukësi përgatitet për finalen e Kupës, jep detajet e udhëtimit për tifozët

Kukësi dhe Tirana do të ballafaqohen nesër në stadiumin “Elbasan Arena” për finalen e Kupës.

S’ka pushime për Kukësin, nisin përgatitjet në fushën e skuadrës së Kategorisë së Parë për finalen me Tiranën

Kukësi edhe pse ka luajtur ditën e  enjte ndeshjen e fundit për Superioren duke mundur.

Dalin në shitje biletat e finales së Kupës, më lirë se ndeshjet e Superiores!

FSHF ka publikuar edhe çmimet e biletave për finalen e Kupës së Shqipërisë, mes Kukësit.

Rrezikohet finalja e Kupës, policia nuk e merr përsipër për shkak të protestës

Finalja e Kupës së Shqipërisë mes Kukësit dhe Tiranës e planifikuar për t’u zhvilluar në.

Një telash më shumë për Kukësin, verilindorët pa kontrata në finalen e Kupës së Shqipërisë

Ditën e djeshme Kukësi mposhti me rezultatin 1-3 në Korçë, Skënderbeun, për të siguruar një.

Rrumbullaku sfidon Tiranën: Kupa vjen në Kukës këtë sezon!

Simo Rrumbullaku dha dy asiste në sfidën e sotme në Korçë dhe shokët e tij.