Kupa e Shqipërisë, Grupi B / Ngec Laçi, fitore të thella për Kukësin, Bylisin e Skënderbeun

Ndeshjet e sotme të Kupës së Shqipërisë në Grupin B, ndonëse ishin vetëm të parat,.

Starton Kupa e Shqipërisë, luhen sot ndeshjet e turit të parë eliminator

Ditën e sotme do të startojë kompeticioni i dytë për nga rëndësia në vend, Kupa.

Tërbuni-Teuta luhet në Kamzë, durrsakët me rezervat

Teuta ka zbritur në fushën e stërvitjes dhe skuadra durrsake do t’i përqendrojë përgatitjet në.

Trajneri i ri i Luftëtarit zbulon formacionin për Kupën: Asnjë ndeshje e lehtë për ne

Luftëtari arriti të marrë fitoren e parë në kampionat, duke mundur me rezultatin 2-1 skuadrën.

Kategoria Superiore i lë vendin Kupës së Shqipërisë, të mërkurën starton turi i parë

Kategoria Superiore mbylli javën e katërt, ndërsa tashmë në mesjavë skuadrat do të startojnë aventurën.

Kupa e Shqipërisë / Luhen sfidat e para, Partizani e Kukësi njihen me kundërshtarët

Janë zhvilluar sot ndeshjet e para të grupit paraeliminator të Kupës së Shqipërisë. E veçanta.

Kupa e Shqipërisë ngre siparin, sot startojnë ndeshjet e para

Dy ditë më parë FSHF zyrtarizoi edhe skemën për kalendarin e Kupës së Shqipërisë, teksa.

Përcaktohet rruga në Kupën e Shqipërisë, parashikohet derbi i kryeqytetit në çerekfinale

Ditën e sotme, ka publikuar formatin e edicionit 2019-2020 për Kupën e Shqipërisë. Skuadrat janë.

Nis Kupa e Shqipërisë, ja dy çiftet në turin paraeliminator

Kupa e Shqipërisë do të startojë në 4 shtator dhe janë mësuar edhe ekipet që.

Cuculi: Shpëtuam sezonin, në Superkupë do të shohim se ku jemi me Partizanin

Mbrojtësi i Kukësit, Ardian Cuculi, argumenton se fitorja e Kupës së Shqipërisë ka shpëtuar sezonin.