Teuta luan me ekipin e dytë në Kupën e Shqipërisë, ndeshja në fushë me bar artificial

Teuta do ta presë Tërbunin nesër në orën 14:00 në fushën me bar artificial të.

Vllaznia me formacionin e dytë në Kupën e Shqipërisë, Jonuz karikon grupin

Në ndeshjen e parë të luajtur para dy javësh në Burrel, Vllaznia ka fituar me.

Kupa e Shqipërisë/ Përcaktohen skuadrat e para të kualifikuara, njihuni me çiftet në turin e radhës

Janë luajtur sot 3 ndeshjet të Kupës së Shqipërisë, aty ku Partizani, Kukësi dhe Luftëtari.

Kupa e Shqipërisë/ Kukësi shkatërron me goleadë Shkumbinin, fitojnë Partizani e Luftëtari

Kupa e Shqipërisë u rikthye sot me disa nga ndeshjet e kthimit, aty ku Partizani.

Rikthehet Kupa e Shqipërisë me ndeshjet e kthimit, Kukësi dhe Partizani zbresin në fushë

Kupa e Shqipërisë rikthehet sot me ndeshjet e kthimit, aty ku në fushë do të.

Futbolli në vend rikthehet në mesjavë, Kupa e Shqipërisë luhet në dy ditë

Futbolli në Shqipëri do të rikthehet sërish të martën dhe të mërkurën me ndeshjet e.

Smajli: E di si luan Tirana por nuk e kemi Kupën objektiv, në kryeqytet vijmë për të bërë mirë

Shënkolli ka arritur të marrë një barazim surprizë në Kupën e Shqipërisë përballë Tiranës me.

Fitorja në Kupë i jep qetësi Duros, Kukësi në luftë më kohën për riaftësimet ndaj Tiranës

Kukësi arriti të merrte një fitore me rezultatin 1-3 në ndeshjen e parë të Kupës.

E përjashtuar nga kampionati, tashmë Kamza përjashtohet edhe nga Kupa e Shqipërisë

Pa u mbyllur kampionati i kaluar, ndonëse me një ekip simpatik, Kamza u përjashtua nga.

Kupa e Shqipërisë, Grupi A/ Tirana nuk di të shënojë, mundet Flamurtari

Ndalesa e Tiranës në një barazim pa gola në fushën e Shënkollit ka qenë surpriza.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan