Kupa / Skënderbeu në mbrojtje të fronit, por në gjysmëfinale ka gjithmonë luhatje

Me llogaritë e kampionatit të mbyllura pa trofe, Skënderbeu duket se do të përqendrohet te.

Një ditë para gjysmëfinales, skuadra e Gjokës stërvitet në stadiumin ku luan ndeshjen

Trajneri Ernest Gjoka dhe stafi i tij kanë ndjekur një strategji ndryshe para sfidës me.

Tirana rrezikon mbijetesën, Fanatics ‘injorojnë’ Kupën dhe organizohen për ndeshjen e kampionatit

Ditën e nesërme do të luhen gjysmëfinalet e para të Kupës së Shqipërisë. Në Gjirokastër,.

Shehi ka nevojë për Muzakën, mesfushori do të sakrifikojë për Skënderbeun në Kupë

Skënderbeu luan nesër një ndeshje shumë të rëndësishme në stadiumin e Kamzës, ku ndeshet me.

Kupa e Shqipërisë/ Luftëtari pret Tiranën, klubi fushatë në rrjetet sociale për tifozë (VIDEO)

Ditën e nesërme klubi i Luftëtarit do të presë në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë,.

Mema: Ndeshje e vështirë ndaj Luftëtarit, nuk qëndron krahasimi me sezonin e rënies nga kategoria

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema ka folur për mediat në lidhej me ndeshjen gjysmëfinale të.

Luftëtari në Kupë pa mesfushorin titullar ndaj Tiranës

Luftëtari vazhdon që të marrë rezultate pozitive javë pas jave, nga kampionati, por edhe në.

Të Luftëtari janë të bindur: Mirë që na ra Tirana, ekipeve të kryeqytetit ua kemi marrë dorën

Në ambientet e FSHF-së është hedhur shorti për Kupën e Shqipërisë, ku Luftëtari do të.

Hidhet shorti i Kupës së Shqipërisë, njihuni me çiftet gjysmëfinaliste

Pak minuta më parë, në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit është hedhur shorti për.

Kupa e Shqipërisë, mësohen nesër në FSHF dy çiftet gjysmëfinaliste

Shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë do të hidhet nesër paradite në zyrat e.