sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Shehi: Fitore që sjell entuziazëm sepse vinim nga humbja. Egbo? I meriton lëvdatat

Kukësi arriti të sigurojë me lehtësi kualifikimin në gjysmëfinale të Kupës Ndaj Apolonisë, falë një.

Egbo: Si çdokund, dhe këtu ka racizëm, te Tirana të rëndësishëm janë edhe punëtorët e fushës

Tirana është “relaksuar” ditën e sotme, pas fitores së thellë 5-1 të marrë në ndeshjen.

Martini: Doja të shënonim më shpejt që të pushonim, Tiranën dhe Kukësin i kemi mundur më parë

Teuta ka mundur të marrë një fitore shumë të rëndësishme ditën e sotme ndaj Vllaznisë,.

VIDEO/ Kukësi kthehet triumfues, verilindorët likujdojnë lehtësisht Apoloninë dhe arrijnë gjysmëfinalet

Kukësi-Apolonia 3-1 Shënues: Lulaj 27′, Shkurtaj 43′, Et’hemi 48’/  Gjata (p) 76′ KV: Rroca/ Andoni.

VIDEO/ Tirana kualifikohet me një barazim, Muçi i “ngrin” buzëqeshjen në fund lezhjanëve

Besëlidhja-Tirana 1-1 Shënues: Xhorxheviç 47’/ Muçi 90+’ Tirana e kishte thjesht një formalitet dhe ashtu.

VIDEO / Penallti e humbur dhe i kuq, Teuta eliminon Vllazninë e dorëzuar

Teuta ka kaluar në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë duke eliminuar pa shumë probleme Vllazninë.

Kupa e Shqipërisë/ Tirana për shëtitje në Lezhë, Kukësi pranë kualifikimit. Kualifikimi i hapur për 2 sfidat e tjera

Ditën e sotme do të luhen ndeshjet e kthimit për çerekfinalen e Kupës e Shqipërisë..

Stafetën e merr Kupa, Tirana për “turizëm” në Lezhë, “ethe” në Durrës e Korçë

Kupa e Shqipërisë luan të mërkurën çerekfinalet e kthimit. Skuadra e vetme që shkon totalisht.

FOTO / Gol dhe mesazh kundër racizmit, sulmuesi i Kukësit festë të veçantë në Fier

Shumë mesazhe kundër racizmit janë thënë nga futbollistë në çdo cep të botës, të cilët.

Dedja: Kualifikohemi në Durrës, te skuadra ka ndikuar edhe mungesa e pagave

Vllaznia e tij arriti të bëjë një pjesë të parë shumë të mirë, duke i.