sex hikayeleri porno izle kartal escort

VIDEO/ Kukësi kthehet triumfues, verilindorët likujdojnë lehtësisht Apoloninë dhe arrijnë gjysmëfinalet

Kukësi-Apolonia 3-1 Shënues: Lulaj 27′, Shkurtaj 43′, Et’hemi 48’/  Gjata (p) 76′ KV: Rroca/ Andoni.

VIDEO/ Tirana kualifikohet me një barazim, Muçi i “ngrin” buzëqeshjen në fund lezhjanëve

Besëlidhja-Tirana 1-1 Shënues: Xhorxheviç 47’/ Muçi 90+’ Tirana e kishte thjesht një formalitet dhe ashtu.

VIDEO / Penallti e humbur dhe i kuq, Teuta eliminon Vllazninë e dorëzuar

Teuta ka kaluar në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë duke eliminuar pa shumë probleme Vllazninë.

Kupa e Shqipërisë/ Tirana për shëtitje në Lezhë, Kukësi pranë kualifikimit. Kualifikimi i hapur për 2 sfidat e tjera

Ditën e sotme do të luhen ndeshjet e kthimit për çerekfinalen e Kupës e Shqipërisë..

Stafetën e merr Kupa, Tirana për “turizëm” në Lezhë, “ethe” në Durrës e Korçë

Kupa e Shqipërisë luan të mërkurën çerekfinalet e kthimit. Skuadra e vetme që shkon totalisht.

FOTO / Gol dhe mesazh kundër racizmit, sulmuesi i Kukësit festë të veçantë në Fier

Shumë mesazhe kundër racizmit janë thënë nga futbollistë në çdo cep të botës, të cilët.

Dedja: Kualifikohemi në Durrës, te skuadra ka ndikuar edhe mungesa e pagave

Vllaznia e tij arriti të bëjë një pjesë të parë shumë të mirë, duke i.

Mërgjyshi: Ndeshje për reklamë, duhet ta mundim Lushnjën për Superioren

Apolonia u mund 1-2 ditën e sotme ndaj Kukësit. Një gol në minutat e fundit.

Zëvendëstrajneri bardheblu, Xhafa: Frika e rikthimit nuk është më, “çelësi” i sukseseve është entuziazmi

Tirana ka mundur të hipotekojë kualifikimin në gjysmëfinalen e Kupës ndeshjen e sotme me Besëlidhjen,.

Martini ka rezerva për penalltinë: I kënaqur me këtë rezultat, Jorgjit duket se nuk i ecën mirë me Teutën

Teuta arriti të marrë një barazim shumë të vuajtur ndaj Vllaznisë në Shkodër me rezultatin.