Hidi: Treguam që jemi Ballshi i dy fazave të para, në stadium ka ofendime që janë për turp

Isli Hidi ishte një nga më të mirët në ndeshjen e sotme të Bylisit përballë.

Kupa e Shqipërisë, Grupi A/ Partizanin e ndalin shtyllat dhe një gol nga mesfusha, Vllaznia likujdon Flamurtarin

Partizani nuk ka mundur të përmbysë Besëlidhjen, megjithëse ka arritur të fitojë në Elbasan me.

VIDEO/ Bylisi trembet por në fund eliminon Laçin, zbulohen çiftet çerekfinaliste të Kupës së Shqipërisë

Laçi provoi deri në fund t’ia dilte për të përmbysur disfatën 2-0 në ndeshjen e.

Kupa e Shqipërisë/ Partizani beson te përmbysja, me të njëjtin mision edhe Laçi

Kupa e Shqipërisë luan sot ndeshjet e kthimit për të përcaktuar skuadrat që do sigurojnë.

Luajnë një ndeshje që vlen sa një sezon, Laçi e Bylisi me grup të plotë

Nesër, në orën 13:30, Laçi-Bylis është një nga sfidat më interesante të Kupës së Shqipërisë,.

Partizani do mbështetje masive ndaj Besëlidhjes, klubi jep një lajm të mirë për tifozët

Ditën e mërkurë Partizani do të tentojë një përmbysje të madhe kundër Besëlidhjes në kuadër.

Superiorja i “dorëzon” stafetën Kupës, të gjitha ndeshjet luhen në një ditë

Kategoria Superiore ka mbyllur javën e 21, ndërsa tashmë kampionati i ka lënë stafetën ndeshjeve.

Trajneri i Besëlidhjes i bindur: E eliminojmë Partizanin, disa klube të superiores janë poshtë skuadrës sime

Besëlidhja bëri një surprizë të madhe në Kupën e Shqipërisë teksa në sfidën e parë.

Ndreca: Duam Europën, pak rëndësi nëse nga kampionati apo Kupa. Jemi sulmuar nga arbitrat

Kur firmosi për Bylisin, Edison Ndreca me siguri nuk mendonte se do të bëhej protagonist.

Zv/trajneri i Bylisit, Arbri: Nuk e kemi siguruar kualifikimin, presim 2-3 afrime cilësore

Pas ndeshjes së fituar me Laçin në Kupën e Shqipërisë, Zv/ trajneri i Bylist, Polizoi.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan