Nuabueze ruan nderin e Laçit në Kupë, Egnatia s’hap rrugë

Laçi luajti sot në orën 13:30 një ndeshje të rendësishme me skuadrën rrogozhinase të Egnatias,.

Kupa e Shqipërisë/ Laçi barazon pesë minuta nga fundi me Egnatian, ndeshja në shtesë

Po luhet një ndeshje e planifikuar e Kupës së Shqipërisë, e vlefshme për Grupin A,.

Laçi i Cungut për të rikthyer qetësinë, Egnatia e Maganit për surprizën

Nesër në orën 13:30, në qytetin e Laçit do të luhet ndeshja e vlefshme për.

Kupa e Shqipërisë, Vllaznia “fiton” edhe 3 lojtarë ndaj Elbasanit

Vllaznia sot luajti ndeshjen e vlefshme për turin e dytë të Kupës së Shqipërisë, ku.

Formula e Kupës që bëri të dështojnë pretendentët, Korabi e Dinamo leksion të mëdhave!

Kishte me shumë se një dekadë skuadra ballshiote që nuk eliminohej që në turin e.

Dy rikthime dhe qetësi para Kupës, në Laç e kanë mendjen te Egnatia

Nën drejtimin e Armando Cungut, skuadra kurbinase ka gjetur qetësinë dhe tashmë është përqendruar te.

Kupa e Shqipërisë, Grupi B/ Vllaznia shpërthen në Kupë, i shënon tetë gola Elbasanit

Vllaznia ia ka dalë të kaloajë pa shumë problem pengesën e radhës në Kupën e.

Kupa e Shqipërisë, Grupi B/ Vllaznia favorite pret në shtëpi Elbasanin

Ditën e sotme luhet edhe një ndeshje e Kupës së Shqipërisë në Grupin B. Sfida.

Eliminoi Bylisin në Kupë por Kamarata i ka idetë e qarta: Objektivi është kthimi në Superiore

Kalimi në çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë me Dinamon padyshim ka entuziazmuar Fabricio Kamaratën. Por.

Dovedan: Ndikoi lodhja, nuk gjetëm lojtarët e duhur për vazhdimësinë

Trajneri i Bylisit, Vejlko Dovedan, insiston se lodhja për shkak të kalendarit të ngjeshur, ishte.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al