sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kupa/ Bylisi e Kukësi fitojnë dhe hedhin një hap drejt gjysmëfinaleve (VIDEO)

Apolonia-Kukesi 1-2 Goli:  Ejo 70 ‘ / Kuper 33′, Lulaj 94’ Kukësi fiton me vështirësi.

Kampionati duket i pamundur, Shehi: Kupa, objektivi ynë. Kukësi nuk ka lojtarë stoli e formacioni

Kukësi vazhdon të ndjekë Tiranën në kampionat, por arritja e bardhebluve në 8 javët e.

FOTO / FSHF zbulon statistikat e çuditshme të Partizani-Kukësi, i jep të drejtë Sormanit për dominimin

Ndeshja mes Partizanit dhe Kukësit e luajtur këtë fuindjavë, është mbyllur me rezultatin 3-1 dhe.

Hallaçi: Kupa është objektivi i dytë, Apolonia kundërshtar i rrezikshëm. Do bëjmë rotacion (VIDEO)

Ditën e nesërme në orën 17:00 skuadra e Kukësit zbret në fushën e lojës për.

“U zverdh” me Partizanin, Kukësi luan ndaj Flamurtarit pa kapitenin

Kukësi është akoma në “gjueti” të titullit dhe diçka të tillë ia mundësoi ajo fitore.

Mema replikë Gjicit: Që të jesh ndjekës i denjë i Tiranës duhet të marrësh rezultate, secili mund të aludojë

Tirana vazhdon marshimin drejt titullit kampion ndërsa ia ka dalë të fitojë edhe në dy.

Rroca: Me Partizanin fituam sa u futëm në fushë. Tirana ndalet nëse i luajnë si ndaj nesh

Eduart Rroca mendon se Kukësi kishte siguruar fitoren ndaj Partizanit që në momentin kur kishte.

Nexhipi: Ky, Partizani më i dobët. Për t’u habitur si shkoi gjendja e tyre

Nderim Nexhipi, ish-kapiten i Partizanit e tashmë drejtues i Kukësit, mendon se ish-klubi i tij.

Gjici dyshon për tolerime: Tirana, jo pa aleanca deri këtu. Më çuditën si i luajtën Bylisi e Luftëtari

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, aludon se Tirana ka ardhur me ndihma apo me tolerime.

Abazaj: Dihet që do iki nga Kukësi, jam në mbyllje të tratativave me ekipin e ri

Kristal Abazaj pas karantinës ka ardhur në një version shumë të mirë të tij, duke.