sex hikayeleri porno izle kartal escort

Sprinti vendimtar për titullin, Kukësi merr një lajm të shumëpritur nga Belgjika

Kukësi ka marrë një lajm shumë të mirë në momentin vendimtar të sezonit, ku shpreson.

Shehi: I prisja tre fitoret, vlerësim për Flamurtarin se “të voglat” të bëjnë gjëmën

Kukësi ka fituar të tre ndeshjet pas rifillimit të këtij sezoni që u ndal për.

Kukësi në ankth për titullarin, mbrojtësi i spikatur mund të mbyllë sezonin para kohe!

Në Fier, Kukësi jo vetëm që vuajti shumë për të marrë atë fitore “in-extremis”, por.

Kukësi në ankth, një i paprekshëm rrezikon ta mbyllë para kohe sezonin për dëmtim

Fitorja 2-1 ndaj Apolonisë në Kupën e Shqipërisë nuk ka pasur vetëm gëzim dhe festë.

VIDEO / “Gjunjëzimi” kundër racizmit, Kuper për VIP Sport: E rëndësishme ta bëja, asnjë problem të tillë këtu

Minuta e 26 e ndeshjes Apolonia-Kukësi në Kupën e Shqipërisë. Godberg Kuper dërgon topin në.

“Leksion” nga Bare për kombëtaren: Dy ditë je mbreti, të tretën askushi. Në 100% ose vjen tjetri dhe të ha

Keidi Bare është një nga të “palodhurit” e kombëtares shqiptare të futbollit, një lojtar i.

Hallaçi sfidon Tiranën: Janë 6 pikë para, jo 9. Bënë ndeshjen më të shëmtuar kur i mundëm 3-1

Rrahman Hallaçi nuk është gati t’i thotë që tani ”suksese për titullin kampion” skuadrës së.

Jo vetëm ndeshje, Kukësi me “mision” në Fier

Kukësi sot luajti çerekfinalen e parë në Fier, por drejtuesit e skuadrës verilindore nuk kanë.

FOTO / Gol dhe mesazh kundër racizmit, sulmuesi i Kukësit festë të veçantë në Fier

Shumë mesazhe kundër racizmit janë thënë nga futbollistë në çdo cep të botës, të cilët.

Shehi: S’duhet të falim para portës, ja kush më kënaqi nga të rinjtë

Një fitore e vuajtur në Fier, por që ka vlera, sepse skuadra kuksiane dukets e.