sex hikayeleri porno izle kartal escort

Gjici nuk përmbahet: Kridens Meta si shef klubi i Laçit, atje nuk luhet futboll por kush shan më shumë

Safet Gjici, presidenti i skuadrës së Kukësit, ka akuzuar rëndë gjyqtarin Kridens Meta si të.

VIDEO / Plas edhe te Kukësi për rrogat. Lojtarët bojkotojnë stërvitjen se nuk janë paguar

Rrogat e papaguara vazhdojnë të jenë problemi kryesor i futbollit shqiptar dhe këtë e tregon.

VIDEO / I iku shansi i fundit për titullin, Kukësi bën moviolën: Meta nuk siguroi mbarëvajtjen e ndeshjes

Klubi i Kukësit, bashkë me tri pikët, në Laç ka humbur edhe atë që me.

Shehi: Po ikën Murinjo e jo më unë, pas golit të dytë u shpërfytyruam komplet

Kukësi mori një shuplakë shumë të rëndë ditën e sotme nga Laçi. Skuadra verilindore u.

VIDEO / Kukësit i kthehet makthi i Laçit, mundet dhe i jep lamtumirën titullit

Laçi vazhdon të jetë “macja e zeëzë” e skuadrës së Kukësit e cila shpeshherë në.

Shehi: Ne kemi shtatë finalet tona, i kënaqur me gjendjen e skuadrës

Trajneri i Kukësit para ndeshjes së nesërme në transfertë me Laçin shprehet se ekipi është.

Musta: Presioni më i madh te Tirana, presidenti beson se do të kthehemi të parët

Emiljano Musta është i bindur se Kukësi mund të fitojë titullin kampion, aq më shumë.

Trigolëshi i parë në karrierë, Shkurtaj: Më kanë kontaktuar Partizani e Tirana, dua të luaj jashtë!

Kukësi fitoi lehtësisht me Flamurtarin sot në “Elbasan Arena”, natyrisht një 3-pikësh i merituar dhe.

Shehi: S’më dhimbset asnjë ekip, bëj tifo për Teutën

Kukësi triumfoi me rezultatin 4-1 kundër Flamurtarin, një sfidë e lehtë në fushë dhe në.

VIDEO/ Kukësi vazhdon serinë e fitoreve, Shkurtaj mund i vetëm Flamurtarin

Kukësi-Flamurtari 4-1 Shënues: Abazaj 4′, Shkurtaj 27′ 42′ 61’/ Hoxhaj 48′ Kukësi ka mundur të.