sex hikayeleri porno izle kartal escort

VIDEO / E vendos një penallti e diskutueshme, Kukësi mposht Bylisin mes protestave

Kukësi-Bylis 1-0 38′ (p) Shkurtaj KUKËSI: Xhika, Teqja (80′ Hida), Krasniqi, Musta, Musolli, Limaj, Et’hemi, Rroca,.

Kukësi me dy mungesa të rëndësishme në “Elbasan Arena” ndaj Bylisit, mendon 3 pikët

Kukësi ka mbyllur dje përgatitjet dhe në kushte grumbullimi pret sfidën me Bylisin që luhet.

Shehi: Mendjen te Bylisi, pastaj Teuta, luftën për titull e vazhdojmë!

Në prag të ndeshjes me Bylisin, nga Elbasani, aty ku edhe verilindorët janë të grumbulluar.

Kthim i shumëpritur te Kukësi, titullari nis riaftësimin pas dëmtimit të rëndë

Kukësi po përballon këto javë të fundit të sezonit me një rreshtim ndryshe në prapavijën.

Nexhipi: Në këtë fazë nuk ka short të lehtë, do ishte një finale e fortë me Tiranën

Drejtori sportiv i Kukësit, Nderim Nexhipi ka folur pas shortit të Kupës teksa verilindorët përballen.

Abazaj e mbyll para Europës me Kukësin: Kam disa opsione. Titulli? 9 pikë janë shumë

Kristal Abazaj duket se po i përjeton këto javë të fundit të sezonit në Shqipëri.

Shehi: Fitore që sjell entuziazëm sepse vinim nga humbja. Egbo? I meriton lëvdatat

Kukësi arriti të sigurojë me lehtësi kualifikimin në gjysmëfinale të Kupës Ndaj Apolonisë, falë një.

VIDEO/ Kukësi kthehet triumfues, verilindorët likujdojnë lehtësisht Apoloninë dhe arrijnë gjysmëfinalet

Kukësi-Apolonia 3-1 Shënues: Lulaj 27′, Shkurtaj 43′, Et’hemi 48’/  Gjata (p) 76′ KV: Rroca/ Andoni.

Hallaçi: Kemi marrë rezultat pozitiv por nuk jemi kualifikuar, mendja te Kupa dhe më pas te Bylisi

Para ndeshjes së nesërme në Kupë ndaj Apolonisë, në fjalën për mediat nuk është paraqitur.

Përfundon bojkoti i lojtarëve të Kukësit, situata zgjidhet me premtim

Ditën e djeshme pjesa me e madhe e skuadrës së Kukësit nuk u paraqit në.