Rroca: Bëjmë kthesën me Teutën, edhe rivalët do gabojnë

Krahas trajnerit Shpëtim Duro, foli edhe mesfushori Eduart Rroca, një nga më të spikaturit e.

Jashtë grupit prej gripit, sulmuesi i Kukësit rikthehet në stërvitje

Në stërvitjen e sotme të Kukësit ka pasur një lajm pozitiv teksa trajneri Shpëtim Duro.

Kukësi me artileri të plotë kundër Teutës, sulmuesi kalon problemet shëndetësore dhe kthehet në aksion

Vasil Shkurtaj nuk është stërvitur rregullisht me grupin këtë javë dhe të shumta ishin dyshimet.

Maliqi: Na vjen keq për humbjen me Tiranën, por kampionati është i gjatë. Me Teutën do rikthehemi te fitorja

Kukësi do të mundohet të ringrihet, pas humbjes së dhimbshme të javës së shkuar ndaj.

Ish-futbollisti i Tiranës, Fagu: Kukësi ka vetëm ato katër në sulm, rezultati nuk i jep të drejtë Duros

Ish-futbollisti i Tiranës, por edhe Elbasanit e Skënderbeut, Erbim Fagu shprehet se Kukësi ka vetëm.

Jemini: Gjyqtari i Partizani-Bylis bëri gabim fëminor e ndikoi rezultatin. Kukësi e Tirana ankohen kot

Në studion e Proçesit sportiv, ish-arbitri Lorenc Jemini, ka bërë edhe moviolën e kësaj jave.

VIDEO / Kukësi akuzon për gjykimin ndaj Tiranës, publikon “prova” për njëanshmëri të Hamitit

Te Kukësi mendojnë se humbja në ndeshjen direkte për kreun kundër Tiranës është edhe meritë.

Huliganët e tyre shkatërruan stadiumin, Tirana e Kukësi: Tifozeria bardheblu është aset; Kërkojmë ndëshkim nga ligji

Skandali i shkatërrimit të stolave të stadiumit “Air Albania” ka njollosur rëndë tifozeritë e skuadrës.

Tifozët e Tiranës vazhdojnë të shkatërrojnë Air Albania, edhe nga sektori i Kukësit e pësojnë stolat

Sfida mes Kukësit dhe Tiranës rimbushi sërish stadiumin Air Albania. Tifozeritë pas porte në mbështetje.

Gjici i pakënaqur: Loja u prish te kartoni i kuq, do të mbaronte ashtu

Ish-presidenti i Kukësit, Safet Gjici, sigurisht që nuk ishte i kënaqur me rezultatin që prodhoi.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan