Vëllezërit e Ballkanit ia dalin me sukses, mposhtin koronavirusin famëkeq

Pak javë më parë mbërriti lajmi se koronavirusi në Kosovë kishte prekur edhe dy futbollistë..

Muriqi i rikthehet kujtimeve të luftës: Ishim 55 veta në një shtëpi dhe flinim në qilar, serbët na morën paratë

Falë paraqitjeve fantastike në këtë sezon, Vedat Muriqi është kthyer në një objektiv për shumë.

FFK del me deklaratë, autoritetet caktojnë qershorin për rinisjen e futbollit

Kosova, ashtu si edhe vendi ynë nuk është shumë e prekur nga pandemia dhe po.

Berisha: Dëmtimet më penalizuan te Lacio, Kosova e mund Maqedoninë e Veriut

Valon Berisha është një nga goditjet e pakta të dështuara të Tares në këto vitet.

Muriqi është i vendosur në dëshirën e tij, në mendjen e tij ka vetëm një destinacion

Vedat Muriqi është objektiv i shumë klubeve në merkaton e kësaj vere. Sulmuesi i Përfaqësueses.

Prapaskena me Ajetin, ish-trajneri i Kosovës e priti në hotel por ai nuk u paraqit

Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaku ka treguar disa prapaskena nga koha kur drejtonte “Dardanët” Në.

Torino tregon kuriozitete rreth Ujkanit, nga Adem Jashari te mohito dhe urrejtja për kiminë

Klubi i Torinos ka zgjedhur që në këto ditë të karantinës, t’u prezantojë tifozvë te.

Zhegrova sqaron gjithçka: Bazel dëshiron të më mbajë, por e humbi rastin. Më kërkojnë disa klube të mëdha

Edon Zhegrova këtë sezon është pjesë e Bazelit, ku ka ardhur në huazim nga Genk..

Bëj gati 7-tën, po vjen Rashica/ E zbulon Bunjaku: Duka i pakënaqur me De Biazin për Rashicën, u zhgënjye

Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaku ka zbuluar se Armand Duka ka qenë i zhgënjyer nga.

Hasi i hapur për një ofertë nga Kosova: Shpresoj të vijë ai moment, gjithnjë do të isha i gatshëm

Besnik Hasi, ish-futbollisti i kombëtares është shprehur i hapur për të marrë në drejtim Përfaqësuesen.