La Shqipërinë për të luajtur me Kosovën, sulmuesi rezulton pozitiv me koronavirus

Valdrin Mustafa regjistrohet sot si futbollisti i parë shqiptar që ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit..

Po kryeson kampionatin me Ballkanin, trajneri Munishi: Mos na xhelozoni, por mësoni nga ne

Ekipi i Ballkanit ishte një surprizë e bukur në Ipko Superliga të Kosovës në këtë.

Portieri italian i Llapit duartroket kosovarët: Nuk kishin nevojë për ligj, u mbyllën vetë në shtëpi

Xhakomo Nava që nga janari është kthyer në italianin e vetëm në Superligën e Kosovës..

Ish-përgatitësi atletik i Partizanit: Kosova është një vend i varfër, por nuk e braktis tani

Ish-përgatitësi atletik i Partizanit, Korado Sakone ka lënë një shije të mirë në kujtimet e.

COVID-19 / Italiani i Superligës së Kosovës: Në restorant u tmerruan kur u thashë nga jam

Xhakomo Nava ka qenë një nga risitë e pjesës së dytë të sezonit në futbollin.

Episod i papreçedent, gjendet eksploziv në stadiumin e skuadrës kosovare

Një episod i papreçedent është regjistruar ditën e sotme në Kosovë. Në ambientet e stadiumit.

Konfirmuan dy rastet e para me Koronavirus, Kosova merr vendimin për kampionatin

Për fat të keq, në mbrëmjen e djeshme u konfirmuan dy rastet e para të.

Kosova merr masat ndaj Koronavirusit, ndeshjet pa tifozë dhe pa takime duarsh para ndeshjes mes futbollistëve

Edhe pse në Kosovë ende nuk është zyrtarizuar asnjë rast me Koronavirus, Federata e Futbollit.

Trajneri i Maqedonisë së Veriut: Anuloni sfidën me Kosovën, çfarë kuptimi ka të luajmë!?

Koronaviorusi mund të ndikojë rëndë ndeshjen mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, të vlefshme për.

Maqedonia kërkon nga UEFA të shtyjë ndeshjen me Kosovën, lojtarët rrezikojnë karantinën

Mbyllja e dyerve për tifozët për ndeshjen Maqedoni-Kosovë nuk ka qenë hapi i vetëm që.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan