Jo vetëm një kandidat nga Anglia për Rashicën, pas Liverpulit shfaqet edhe një tjetër klub

Milot Rashica është shndërruar në lojtarin protagonist të Verder Bremen në Bundesligë. Këtë sezon, reparti.

COVID-19 / Sulmuesi shqiptar i infektuar jep lajmin e mirë: Do ju tregoj që e kalova me sukses sfidën

Valdrin Mustafa duket se ka kaluar më të keqen sa i përket infeksionit të tij.

Ëndrra për në Europian, ka një datë për ndeshjen mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës

Ashtu si dhe pjesa më e madhe e kampionateve në Europë dhe Liga e Kampionëve,.

Mezani: Është moment i çuditshëm, t’i zbatojmë udhëzimet me rigorozitet

Gentian Mezani ishte në garë për t’i dhënë titullin kampion skuadrës së tij, por përhapja.

Flet Enis Bardhi: Më mirë që u shty ndeshja me Kosovën, karantinimin nuk e kam problem

Enis Bardhi si gjithë të tjerët është i detyruar të bëjë një pushim të detyruar.

Bazeli i “nuhat” talentet shqiptare, në verë do synojë përsëri 20-vjeçarin e Lozanës

Shqiptarët përbëjnë një pjesë të mirë të kampionatit zviceran, duke shtuar jo pak cilësinë e.

Ish-mbrojtësi i Skënderbeut apel për luftën kundër Koronavirusit: Respektoni rregullat, qëndroni brenda

Bota është duke u përballur me një virus të frikshëm, i cili kudo ka shkelur.

Lala flet për të ardhmen e Rashicës: Të kalojmë koronavirusin njëherë, kush e do e di çmimin

Dikur Altin Lala e shihte teksa shkëlqente te Shqipëria U19 dhe paralajmëronte shokët e tij.

“A ka plas lufta në Belgjikë”, ish-mesfushori i Shqipërisë i komenton Vojvodës

Me futbollin e ndalur për shkak të Koronavirusit, tashmë aktorët kryesorë të lojës, futbollistët, kanë.

La Shqipërinë për të luajtur me Kosovën, sulmuesi rezulton pozitiv me koronavirus

Valdrin Mustafa regjistrohet sot si futbollisti i parë shqiptar që ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit..

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan