Në Shqipëri e thërrasin vetëm për miqësore, Doda bën lëmsh planet e Palermos

Mungesa e Masimiliano Dodës cilësohet si problem i madh për këtë fundjavë nga Palermo. Futbollisti.

Dëmtime te “tre luanët”, Anglia U21 humb dy futbollistë para udhëtimit drejt Shkodrës

Përfaqësuesja e Anglisë U21 ka humbur shërbimet e dy futbollistëve për ndeshjen e saj të.

Kombëtarja U 20 shpall listën, miqësore në Elbasan ndaj Kroacisë

Trajneri i Shqipërisë U20, Ilir Biturku, ka shpallu listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen.

VIDEO / Përsëri jashtë listës së Bushit, sulmuesi i Shpresave vendimtar për klubin në Belgjikë

Din Sula vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Vasland Beveren, aq sa klubi i beson.

Talenti i Shpresave nuk ndalet në Angli, Broja i shënon edhe dy gola Totenhemit

Armando Broja është padyshim një nga sulmuesit më premtues të Shqipërisë dhe javë pas jave.

Trajneri i Anglisë U21 i frikësohet Shqipërisë: Skuadër e mirëorganizuar, të rrezikshëm në kundërsulm

Shqipëria U 21 mori në ndeshjen e kaluar kualifikuese të europianit të kësaj grupmoshe teksa.

Anglia U21 vjen në Shkodër me artileri të rëndë, futbollistë nga Çelsi, Junajtid, Liverpul e Siti

Kombëtarja shqiptare e 21-vjeçarëve do të luajë pas pak ditësh në “Loro Boriçi” një takim.

Ndryshime te lista e Shqipërisë U 21, dëmtohet Muçolli dhe grumbullohet talenti i Tiranës

Lista e të grumbulluarve nga trajneri i Shqipërisë U 21, Alban Bushi ka pësuar ndryshime.

Bushi: Edhe kur humbim japim maksimumin për të nderuar flamurin, nuk kemi frikë nga Anglia

Trajneri i Kombëtares U 21, Alban Bushi ka folur ditën e sotme në konferencë për.

Ndeshja përballë Anglisë, trajneri Bushi shpall listën e lojtarëve të grumbulluar

Shqipëria e 21-vjeçarëve do të luajë ndeshjen e radhës kualifikuese për europianin e kësaj grupmoshe.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan