VIDEO / Përsëri jashtë listës së Bushit, sulmuesi i Shpresave vendimtar për klubin në Belgjikë

Din Sula vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Vasland Beveren, aq sa klubi i beson.

Talenti i Shpresave nuk ndalet në Angli, Broja i shënon edhe dy gola Totenhemit

Armando Broja është padyshim një nga sulmuesit më premtues të Shqipërisë dhe javë pas jave.

Trajneri i Anglisë U21 i frikësohet Shqipërisë: Skuadër e mirëorganizuar, të rrezikshëm në kundërsulm

Shqipëria U 21 mori në ndeshjen e kaluar kualifikuese të europianit të kësaj grupmoshe teksa.

Anglia U21 vjen në Shkodër me artileri të rëndë, futbollistë nga Çelsi, Junajtid, Liverpul e Siti

Kombëtarja shqiptare e 21-vjeçarëve do të luajë pas pak ditësh në “Loro Boriçi” një takim.

Ndryshime te lista e Shqipërisë U 21, dëmtohet Muçolli dhe grumbullohet talenti i Tiranës

Lista e të grumbulluarve nga trajneri i Shqipërisë U 21, Alban Bushi ka pësuar ndryshime.

Bushi: Edhe kur humbim japim maksimumin për të nderuar flamurin, nuk kemi frikë nga Anglia

Trajneri i Kombëtares U 21, Alban Bushi ka folur ditën e sotme në konferencë për.

Ndeshja përballë Anglisë, trajneri Bushi shpall listën e lojtarëve të grumbulluar

Shqipëria e 21-vjeçarëve do të luajë ndeshjen e radhës kualifikuese për europianin e kësaj grupmoshe.

VIDEO / 30 metra sprint me top në këmbë, goli i Brojës kthen Çelsin U23 në vendin e parë

Armando Broja, ndonëse vetëm 18-vjeçar, po shkëlqen me fanellën e skuadrës së Çelsit U23, duke.

VIDEO / Supergol në shtesë, sulmuesi i Kombëtares U19 i siguron pikë Empolit

Kleis Bozhanaj pak nga pak po bëhet një emër i njohur edhe në futbollin italian..

Broja: I lumtur nëse marr ftesë nga Kombëtarja A, shpresoj të kem minuta me ekipin e parë të Çelsit

Pas ndeshjes së fituar 2-1 ndaj Kosovës U 21, sulmuesi i Shpresave Armando Broja është.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan