Formacioni/ Shpresat gati të rikthehen në fushë, pa ‘senatorët’ në provën e parë zyrtare

Përkrah Shqipërisë që luan sot ndaj Turqisë, nesër mbrëma në fushë do të zbresë edhe.

Bushi: Nuk është rezultati parësor, lojtarët të mos demoralizohen edhe nëse humbim!

Kombëtarja U-21 luan nesër ndeshjen me Turqinë në “Elbasan Arena” dhe më pas atë me.

Vrioni dhe Omeri nën një mendim: Nuk kemi pasur dyshime për të zgjedhur Shqipërinë

Kombëtarja U21, e drejtuar nga trajneri Alban Bushi është grumbulluar në kuadër të dy përballjeve.

Panuçi e Greqia sjellin ndryshime edhe te Shpresat, afrohen lojtarë nga Kategoria e Parë

Nuk është vetëm përfaqësuesja A ajo që ka pësuar ndryshime gjatë këtyre ditëve, por edhe.

Talenti i Shpresave analizon: U tregoj anën e fortë të Kastriotit, nuk e pashë episodin në fund

Talenti i Kastriotit, Julian Shehu ka qenë i ftuar në emisionin ‘Fair Play’ duke analizuar.

Bulku flet si ndihmës i Panuçit: Të kënaqur edhe më 4 pikë, alarm dëmtimi për një lojtar

Ervin Bulku është aktualisht një nga bashkëpunëtorët e afërt të Kristian Panuçit dhe përgjegjësi i.

Grekët ‘tërbohen’ me Bushin: Mori një futbollist duke thyer rekorde, vetëm për ta djegur

Nëse më parë ishte tridenti Shqipëri-Kosovë-Zvicër që lidhej me luftën për të marrë futbollistë në.

E pabesueshme/ Bushi e zgjodhi se ‘luante me zemër’, mbrojtësi e refuzon dhe shkon te Greqia

Trajneri i Shqipërisë U21, Alban Bushi ditën e djeshme ka publikuar listën me futbollistët e.

Bushi kërkoi lojë dhe rezultat, Shqipëria luan përballë… Gjermanisë 2

Shqipëria e nis turin kualifikues për në Europian në Shkodër ndaj Turqisë dhe si për.

Rasti i Durmishajt tremb Bushin, grumbullon ‘ëndrrën’ e Greqisë

Fiorin Durmishaj ka vendosur që të luajë me fanellën e Greqisë, duke braktisur në këtë.